begonia semperflorens



Alice D. - (11) - 6.53 (?)
2.6.2009 20:03

Protože mi nikdo neodpověděl, když se begonie sázely, tak jsem to zkusila a celkem dobrý. Všechny jsou bílé, veliké listy. Ty kupované jsou drobnější. V podstatě jsem byla spokojená a příští rok zase použiji semínka z vlastních rostlin.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alice D. - (11) - 192.179 (?), 11.1.2009 10:53, zobrazeno: 5692x

Nevíte prosím někdo, jestli rostlinky, které vypěstuji ze semen sebraných na podzim z odkvetlých kytek bodou stejné jako z kupovaných semen? Jestli to není jako u petúnií, které prý je potřeba každý rok koupit, protože z vlastních semen prý nestojí za nic.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Alice D. - (11) - 192.179 (?), 12.1.2009 10:46

Nikdo nemá zkušenost? Už jsem zasela semínka, a doufám, že se nebudu pěstovat s něčím, co pak nebude pěkné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.130 (?), 22.4.2009 8:08

Já jsem to zkoušela loni, ale nebyla jsem spokojená. Rostlinky byly vysoké, řídké a nevzhledné. Nejsem profík, tak jsem asi něco zanedbala. Také mne to trápilo, až jsem někde našla informaci, že má voskovka (sazenička) projít obdobím chladu a potom nežene do výšky. Pokud je to pravda, tak v amatérských podmínkách je asi problematické regulovat teplotu ve skleníku a pod. 
Letos už jsem nakoupila hotové sazeničky na trhu.
Jana 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Alice D. - (11) - 6.53 (?), 2.6.2009 20:03

Protože mi nikdo neodpověděl, když se begonie sázely, tak jsem to zkusila a celkem dobrý. Všechny jsou bílé, veliké listy. Ty kupované jsou drobnější. V podstatě jsem byla spokojená a příští rok zase použiji semínka z vlastních rostlin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika