Příspěvky uživatele - Alice D.

Co po čem, 4.8.2009
Hodně se toho dá najít, pokud si dáte do vyhledávače "zelenina, střídání plodin". Obecně se nemá dávat stejný druh po sobě, nesmí být ani příbuzné. Jsou na to různé tabulky.
Rajče - plíseň startuje, 22.7.2009
Páni, přípravek je to na všechno - na rajčata, trávník i psí uši :) Já se rozhodla, že chemicky ošetřovat nebudu, a případně prostě rajské koupím v obchodě. Na rozdíl od profesionálních pěstitelů mám tuhle možnost volby. Naplácala jsem na to BioAn a... celý příspěvek >
Mléko proti plísni na okurkách, 26.6.2009
Prodává se přípravek proti plísním - Bioan. Obsahuje mléčný albumin a kasein, docela to i hezky voní. Tak asi na tom použití mléka proti padlí něco bude, ale nejspíš to mléko ze sámošky nemá to správné složení. Já okurky nerada, proto je nepěstuji,... celý příspěvek >
Popínavé jahodníky, 15.6.2009
Jasně, je to ptákovina a podvod. Jenže tchýně prostě naletěla, koupila je, jahody plodí, tak jak s nima naložit co nejlépe? Mám je pěstovat jako převislé - asi tedy nechat na šlahounech vytvořit další rostlinky - nebo mám šlahouny odlamovat? Už se... celý příspěvek >
Popínavé jahodníky, 15.6.2009
Tak opravdu, firma je to velice zábavná. Hned první odkaz ve vyhledávači mě pobavil, stížnosti a dotazy na firmu. Oni prodávají také velice drahé prášky na hubnutí, které nefungují, a prý někomu poslali omylem místo prášků jahodníky :)
Popínavé jahodníky, 15.6.2009
A popínají se někam? Tchyně jich několik koupila, tři mám, plodí, to jo, ale vypadají jako normální jahody. A vůbec, jak fungují převislé jahody, to mají stonek nebo jak?
Begonia semperflorens, 2.6.2009
Protože mi nikdo neodpověděl, když se begonie sázely, tak jsem to zkusila a celkem dobrý. Všechny jsou bílé, veliké listy. Ty kupované jsou drobnější. V podstatě jsem byla spokojená a příští rok zase použiji semínka z vlastních rostlin.
begonia semperflorens, 12.1.2009
Nikdo nemá zkušenost? Už jsem zasela semínka, a doufám, že se nebudu pěstovat s něčím, co pak nebude pěkné.
begonia semperflorens, 11.1.2009
Nevíte prosím někdo, jestli rostlinky, které vypěstuji ze semen sebraných na podzim z odkvetlých kytek bodou stejné jako z kupovaných semen? Jestli to není jako u petúnií, které prý je potřeba každý rok koupit, protože z vlastních semen prý nestojí... celý příspěvek >
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008
V knize o stříhání stromů se píše, že první 3 roky se nestříhá vůbec, a potom se v změ stříhají odpolozené větve tříleté, slabé nové výhony - 5 se jich ponechá, a ještě se odřežou slabé dvouleté výhony. Hm, taky jsem si koupila borůvku, tak jsem... celý příspěvek >
Ježek - blechy, 14.11.2008
Náš ježek měl spoustu parazitů, ne jen blechy. Ani nevím, co to všechno bylo, léčila ho veterinářka, ale nějaký svrab a podobně. Takže Frontline nestačil, bohužel, léčil se spoustou různých vodiček. Proto si myslím, že jestli někdo od ježka něco... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika