Plnicka klobas



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?)
13.12.2016 16:29

Souhlasím. Vyrojilo se na trhu najednou tolik narážek, že je z čeho vybírat. O té na obrázku jsem uvažoval taky, měl jsem jen obavu z uchycení přísavkou. Proto jsem volil svislou narážku s uchycením k desce stolu šroubem. Taky zabírá na stole míň místa. Každopádně všechny narážky jsou diametrálně lepší než nástavec na mlýnek. Mimo jiné i proto, že se dílo nemíchá šroubovicí a líp zachová mozaiku. O rychlosti nemluvě.  Přitom cena narážky odpovídá zhruba ceně masa na jedny klobásy. Není co řešit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 0.146 (?), 8.11.2016 8:07
je to patlani a když si představim pracně to davat do maleho prostoru ještě točit a odebirat střivko no když mate tři ruce tak jste šikovnej
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 8.11.2016 8:23

Na 6kg je opravdu investice do narážky problematická. Asi opravdu to zůstane na tom mlýnku. Doporučil bych zjistit, jestli někdo v okolí narážku nevlastní a zkusil bych si ji vypůjčit. Neplnil jsem na strojku č.22, ale na č.10 a to ale opravdu žádný zázrak není. Výhody jen dvě není doma další krám, a navíc se zamaže jen ta hubice.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.122 (?), 10.11.2016 11:50

Ja jsem dneska poprve nabijel na plnicce z doporuceni, cena pod 2000 i s postovnym a prace s tim, zpracovani a celkovy dojem je spickovy.

Vrele doporucuju!


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 8.11.2016 9:34

Viděl jste někdy 20ku mašinku?Četl jste pozorně co jsem psal?Dělal jsem s tím i s tím. Tři ruce potřebujete i u lisu, odebírat musíte jak u mašinky tak u lisu.No když jste šikovný tak asi ne.Všechno je otázka názoru na věc.Jak vidíte a čtete tak většína dělá mašinkou.Držím se těch 20kg /rok.Jestli dělá někdo 6kg a chce narážku ať ji má.Díky vám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 8.11.2016 9:48

jednou rukou točim klikou u naražky pomaly chod na převodovce a druhou odebiram děda měl litinovou od r 1920 je to každyho vec jak se rozhodne vidim to jako špatnou volbu je to jako když dbočím řezat zavit na truce starou zavitnici bez račny a závitořezem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.250 (?), 13.12.2016 15:48

Pořídil jsem plničku viz obrazek cena cca 600kc 

Myslim že není co řešit a je to uplně jiná prace než se trapit s mlýnkem


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 13.12.2016 16:29

Souhlasím. Vyrojilo se na trhu najednou tolik narážek, že je z čeho vybírat. O té na obrázku jsem uvažoval taky, měl jsem jen obavu z uchycení přísavkou. Proto jsem volil svislou narážku s uchycením k desce stolu šroubem. Taky zabírá na stole míň místa. Každopádně všechny narážky jsou diametrálně lepší než nástavec na mlýnek. Mimo jiné i proto, že se dílo nemíchá šroubovicí a líp zachová mozaiku. O rychlosti nemluvě.  Přitom cena narážky odpovídá zhruba ceně masa na jedny klobásy. Není co řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
BIMBOTOM - (29) - 41.194 (?), 13.12.2016 17:07

Dobrý den.Také jsem si pořídil plničku klobás, podobnou co je na obrázku.Jen mám k tomu i příchytku ke stolu, tak je možné přichytit ji pomocí přísavky nebo třmenu.Pane Vysloužil máte pravdu v tom že je to neskutečně lepší než nástavec do mlýnku.Mlýnkem jsem narážel cca 4kg a hrůza.U kamaráda jsme měli tuto nabíječku naráželi jsme cca 20kg a výsledek nesrovnatelný.Prostě to nemá chybu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.8 (?), 14.12.2016 9:29

Zdravím, pořídil jsem si také svislou plničku klobás EB-3192. Dá se přichytit ke stolu, nikam necestuje.Práce je s ní úplně jiná liga než s mlýnkem.rpstylle@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 14.12.2016 12:26

Věřím vám, co napíšete má hlavu i patu.Teď jem podle vás nasolil maso nástřikem 24%, 3 dny leželo pak 50min 79st ve vodě a je to dobré.Přesně slané.Protože mám 20 mlýn a kdo se ptá možná se dozví, tak by mě zajímalo, jaké číslo mlýnku odkládáte a měníte za plničku a dál jestli vám do střev jde i vzduch a dělá to i bubliny.To můj zlatý mlýnek nedělá. Ještě názor, jestli opravdu protočení materiálu v mlýnku změní mozajku v klobáse.To už je na mě trochu síla ale když v tom budu vidět logiku, proč to nepřijmout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika