Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsem podobně začínal a taky špatně. Celer dlouho roste a velmi dlouho klíčí. Vysévám ho v lednu do misky na povrch a semínka jen lehce přitlačím. Pak rosením zaliji a přikryji sklem. Denně kontroluji zda má substrát správnou vlhkost. Nejdříve za deset dní začne celer klíčit. Když se objeví první dva lístky musí se poprvé přesadit a to až po lístky. Ošetří se Previcurem. Když se objeví první pravé listy a rostlinka povyroste přesazuje se znovu. Při každém přesazování je nutno zkrátit kořen a to asi o polovinu. Celer snese spíš větší závlahu než sucho. Jednou jsem ho úplně vyplavil a přežil bez potíží. Jen jsem odčerpal přebytečnou vodu. Při pěstování celeru je důležitá teplota. Má být okolo 12-15 stupňů. Míň jak 10 je nebezpečné pro vybíhání do květu a při více jak 15 se celer vytahuje a sazenice nejsou kvalitní. Po ledových smí na záhon. Raději později než dříve. Chce kvalitní hnojení ale o tom je na netu napsáno už dost. Zkuste to příští rok znovu. Určitě to vyjde.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika