Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

joj, tož to já bych řezal a ohýbal o 105, druhým rokem žádnou houštinu neberu, cíl mám zapěstovat silné kosterní větve.

Nevidím sice přesně kam prostorově větve směřují, ale takhle nějak bych to cca viděl: modré šipky směr ohnutí závažím, červené řezy a přerušované alternativní varianta zkrácení. Protože tam vidím asi 6 kosterních větví, ještě bych zvážil jejich redukci na 5, případně růst některé potlačil až v následujících letech.

A jak jsem psal, myslím škoda, že terminál nebyl ponechaný prvním rokem 40cm a na jeho konci už by byl základ 2.patra.

Nicméně toto je moje vize trošku daná dloudobými brigádními pobyty v Tirolsku, takže mám tendenci vycházet z koncepce vřetenových zákrsků, ale nepopírám, že existuje celá řada koncepčně odlišných řezů, které mohou vést v našich podmínkách ke stejným či i lepším výsledkům.

A teď klidně do mě ;-)

Daník

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika