Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den p. R. Kubáček

Je pravdou, že Vaše školka patří mezi ty odborné i když k mé lítosti jste silně zredukovali odrudovou skladbu a je mi jasné že jsou v tom patenty. Mám z Vaší školky stromky, se kterými jsem doposud spokojený a hlavně nemohu zapomenout na Diadém, který jsem sehnal u Vás.

Ale musíme si dát ruku na srdce.Každý výrobce se bude snažit prodat za každou cenu své výrobky.

Jelikož se pohybuji v ovocnářství přes 20 let a dělal jsem i 3 roky v ovocné školce tak vím jaká je praxe.

Nikde neexistuje nařízení, že zákrsky musí mít zakrslé podnože a naopak. Je běžnou praxí, že školkař bez jakéhokoliv postihu a svědomí prodává zákrsky na A2 či semenáčích a jsou školkaři co starší stromky na M9 či JTEH prodávají po vyvětvení jako ČK a i PK. Nebudu zde jmenovat školky u. kterých jsem to pozoroval.

Znám i praktiky školkařů jak před kontrolou UKZUS před vyoráváním stromků se rychle otrhávaly listy napadené mozaikou a z řádku vystříhavaly šarkární peckoviny a kontrolor šel ještě domú se stromkami v ruce.

Je fakt, že púdní únava a karanténní oblast je pro školkaře jedna z nočních múr. Proto to někteří školkaři řeší, aby měli lepší výsledky a to i v kvalitě bujnou podnoží a problém vyřeší výškou kminku.

Bylo by dobré kdyby sami jste upozorňovali na nekalé školky a chránili si svou pověst.

           sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika