Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky



Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?)
28.8.2016 16:15

Williamsova červená - 2016 - před sklizní + sklizeň

Na snímcích je dobře vidět napadení rzí hrušňovou.Letos u mě řádila jak černá ruka.Standartní ošetření přípravky proti strupovitosti zabraly jen částečně.Jo Baycor to byl bijec. - Mičurin II (470 m)









Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 29.9.2015 12:54

I Williams cervena zaplodila hodne, nicmene chuti zaostava za zelenou a dozrala o minimalne dva tydny pozdeji.

Zajímavý poznatek, pane Martine. Jak by jste to popsal? Hodně kořenitá, méně sladká?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 29.9.2015 15:23

Taky jsem to pozoroval, ale ten odstup nebyl tak velký - jen pár dní. I když jsem wiliamsky otrhal současně (mám obě na jednom stromě), i v bedně došla ta žlutá dřív. Ale rozdíly v chuti v optimální zralosti jsem nezjistil.     Obecně lze říci, že letošní rok byl pro Wiliamsovu příznivý. I v chladnější poloze mají plody dobrou kvalitu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 22.80 (?), 30.9.2015 12:50

Cervena (podnoz semenac) mi rodi teprve druhym rokem a je mozne, ze jsem ji mel lepe tvarovat a vice protrhat. Taky se na ni nejspis podepsalo sucho. Kazdopadne vcera jsem sklidil poslednich par plodu a chut uz je trochu lepsi. Posledni kousky zelene williamsky (na kdouli, stari asi 20let) uz kvasi dva tydny v sudu. Prvni kousky (padala uz koncem srpna) spolu s Clappovou jsou uz vypalene.

Chut je jalova - malo cukru i korenitosti a duznina je malo stavnata. Pristi rok zkusim lepsi rez a probirku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 30.9.2015 12:58

Nevím, jestli lepším řezem docílíte lepší chuti. Větších plodů zřejmě ano. Třabaže letos jsou wiliamsky lepší než třeba loni,  některé jiné, otužilejší odrůdy je překonávají, hlavně sladkostí a šťavnatostí. Cením si však toho typického aroma, které je tak žádané v hruškovicích. Uvidím, až začne plodit Walschbirne, měla by být rovnocennou náhradou Wiliamsovy pro chladné polohy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.176 (?), 30.9.2015 14:39

Obe Williamsky mám na dule, a každoročne je rozdiel v zrení min. 2 týždne.Taktiež mám naštepenú červ. Williamsku do stredníka obyč. Williamsky, a rozdiel je taký istý.Dužina je zrnitejšia, a o niečo menej chutná, ale stále výborná.Aj keď Williamsova červená, a Max Red Bartlett by malo byť podľa pomológií to isté, plody zo supermarketu majú dosť odlišný tvar.Pravdepodobne sa u nás množí druhý klon.   Stano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 28.8.2016 16:15

Williamsova červená - 2016 - před sklizní + sklizeň

Na snímcích je dobře vidět napadení rzí hrušňovou.Letos u mě řádila jak černá ruka.Standartní ošetření přípravky proti strupovitosti zabraly jen částečně.Jo Baycor to byl bijec. - Mičurin II (470 m)









Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 28.8.2016 17:07

U nás je letos rzi velmi málo - jen semtam fliček. Asi někdo v sousedství skácel jalovec. Chemi už roky na hrušně nepoužívám. Letos se to trochu vymstilo, červivých plodů je víc než jindy.

Wiliamsova červená
Wiliamsova červená
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 6.9.2016 14:39

Taky jsem se dočkal prvních plodů a požitek to tedy je. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 6.9.2016 19:30

Ale fakt, kdo ji ještě nemáte, tak si mezeru doplňte, aby jste poznali, jak silně kořenitou chuť dokáže hruška mít. (Williamsova)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 146.186 (?), 7.9.2016 21:52
U mne opět v chuti červená zaostává za zelenou, která je výraznější. Letos ale zrají současně. V pondělí jsem otrhal poslední.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika