Strupovitost



host - 196.170 (?)
2.5.2011 8:38

Myslel jsem to tak, že jsem postřiky proti savým škůdcům zvýšil vlhkost a tím podpořil růzst hub. Třeba je to blbost.  Jinak co se Baycoru a strupovitosti týká, proč by se nemohl použít, vždyť právě na to ní je určen a také na moniliózu meruněk a třešní. Má vedlejší účinky i proti padlí a rzi hrušňové.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 196.170 (?), 2.5.2011 7:07, zobrazeno: 3274x

Dobrý den, jak jste na tom letos se strupovitostí? Zanedbal jsem letos včasný postřik a nyní mám strupovitost na všech hrušních. Stříkal jsem tedy v pátek Baycor a včera Delan. Před rozvynutím choroby jsem stříkal proti mšicím a sviluškám, myslíte, že jsem tím podnítil vznik strupovitosti?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 218.17 (?), 2.5.2011 8:14
čím podnítil? ja mam letos druhy postřik baycorem a po odkvetu 3 a zatím vypada že je to ok oproti lonsku kdy se na to ani nedalo dívat... Muže se baycor použít na merunky a švestky proti strupovitosti?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 196.170 (?), 2.5.2011 8:38

Myslel jsem to tak, že jsem postřiky proti savým škůdcům zvýšil vlhkost a tím podpořil růzst hub. Třeba je to blbost.  Jinak co se Baycoru a strupovitosti týká, proč by se nemohl použít, vždyť právě na to ní je určen a také na moniliózu meruněk a třešní. Má vedlejší účinky i proti padlí a rzi hrušňové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika