Jiaogulan



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 89.30 (?) 
29.2.2008 10:29, zobrazeno: 53173x

Mátě někdo zkušenosti s pěstováním této rostliny na zahradě?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 43.230 (?), 4.4.2008 9:36

Koupil jsem dvě rostlinky a rád bych se dozvěděl také, jak pěstovat venku, ale i v interiéru. Za radu děkuji. Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 185.31 (?), 29.4.2008 12:29

neni s ni problem, klidne ji muzete pestovat venku. Vyhovuje ji polostin, nejlepe vyhodni strana pergoly. Pres leto vyroste asi do dvou metru, pak ji muzete prenest domu, nebo i nechat na zahrade. Na jare spolehlive znovu obrazi. Vyhovuje ji zimni zahrada, ale pry vydrzi i v byte na jiznim okne bez topeni. Jenom se musi pravidelne rosit, snad jednou za 3 tydny?? a zalevat. Potrebujete minimalne 2 rostlinky, tedy pokud chcete plody. Ale take ji muzete pestovat jen kvuli listum na caj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 27.226 (?), 25.5.2008 7:51
No já ji koupil před čtrnácti dny u Starkla, zasedil do květináče, dal ven. Ale zatím nepozoruji, že by nějak povyrostla. Dva metry za rok je pěkný přírustek, ale zatím... Nebo se jí u mě nedaří? Je potřeba nějaká zvláštní péče? Třeba hnojení??
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 15.73 (?), 27.5.2008 8:43

také to mám od Starkla, zatím jen v květináči. nevím zda za tu krátkou dobu povyrostla, to asi ne, ale je pěkně zelená, nejeví zmámky uvadání, tak uvidíme :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 81.235 (?), 28.5.2008 12:37

Já jsem už také rostlinku obdržel, zasadil na zahradě a do druhého dne ji komplet sežrali slimáci. Starkl už má vyprodáno. Nevíte, kde by se ještě dal jiagolun sehnat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 76.239 (?), 31.5.2008 16:35

Mám jej také od Starkla. Je v závěsném květináči 2 měsíce a už má šlahouny asi 6. Nejdelší má přes 70 cm. Pod kořeny má hrst kravského granulovaného hnoje je u stropu proskleného balkonu. Denně větrám, mívá tam teploty, když svítí slunce 30 stup. Jednou týdně doplním 1.5 l vody.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 83.76 (?), 2.8.2008 13:57

Ahoj zahradníci,

já ji mám od  Zahradnictví Krulichovi. Zatím moc neroste, ale snažíme se obě. Má mít dobrou humózní půdu a polostín. Když jsem ji měla v pergole, šla docela dobře, ale chtěla jsem jí polepšit a dala ji na slunce - to jí nevyhovuje. Tak se učíme.

Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.73 (?), 5.6.2008 16:57

tak nejen ze pekne roste, ale za tyden uz si pustil nekolik slahounu a zda se, ze se mu dari dobre

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 180.18 (?), 10.6.2008 11:43

Tak já se taky připojím. Mám také rostlinku a mám ji venku v květináči..pustila jeden šlahoun tak jsem ji pořád stáčela do kola po zemině a u lístečků co leželi na té zemině pustila kořínky a další šlahouny.na zimu dám domů.ale nevím jak připravím čaj.jestli mám ty lístečky nejprve usušit či je můžu použít čerstvé a hlavně kolik.jak to používáte vy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika