Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mám muchovník, tedy borůvku Alaska přes 10 let. Po zasazení jsem jednou zalila. Vydržel jakoukoli zimu i dlouhotrvající letní sucha. Nikdy jsem ho nehnojila.přesto měl obrovské násady plodů. Když ptáci část úrody sklidili, za několik let byly na zahradě semenáčky muchovníků. Extrémní sucha, třeba i pod lískou, kam neprší, vydržely semenáčky bez jediné zálivky taky, jen pak nerostly. U hnojiva, kterym se nic nezkazí, bych se řídila tím, že většina hnojiv se musí trochu zarýt do země. Můj muchovník měří asi 3 metry a měl vyrůst asi do 2 metrů. Ještě se snadno plody sklízejí, ovoce je v tu dobu plno a tak kuličky mrazíme a vyndáme si je v zimě. Na koláči nám chutnaly taky, ale mám je dříve radši rozvařené, jsou šťavnatější. Loni jsme sklidili 2 pětilitrové hrnce. U vysokého druhu nevím, jestli bude snadné plody sklízet. A hnojenim se podpoří i růst. Je to zajímavá rostlina.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika