Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také to tak pěstuji, velký plastový květináč, trvale zapuštěný do země, i přes zimu. Pane Vysloužile, tomu Vašemu květináči o objemu 40 litrů odpovídá nádoba o rozměrech přibližně: průměr 40 cm a hloubka 35 cm.  To se mi zdá pro borůvky poněkud malé. Myslím to tak, že já mám o něco větší nádoby (momentálně je bohužel nemohu přeměřit), ale i ty se mi zdají už malé a proto se chystám po sezoně na přesazení do větších. Keříky se mi v nich totiž už nechtějí moc rozrůstat (zato jsou obaleny borůvkami, až je mi jich líto). Mé keříky mají výšku odhadem jen nějakých 60 cm. Předpokládám, že by měly správně dorůst nejméně do metru. Prosím, do jaké velikosti Vám v těch čtyřicetilitrových nádobách dorostly Vaše keře?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika