zalévat cibuloviny?



Jarmila Váchová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 141.35 (?)
1.4.2008 15:53

Zálévat musíte každopádně, protože potřebujete aby u tulipánů i narcisů narostly také velké listy, nejenom květy a ty vám bez dostatku vláhy nenarostou a květy vám mohou dokonce i zaschnout, je také potřeba občas přihnojit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 204.131 (?), 31.3.2008 13:58, zobrazeno: 5228x

Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, ale dala jsem si na podzim na záhon pod okno tulipány, krokusy a narcisy. Problém je v tom, že nad tím je asi 0,5metrový přesah střechy, takže na ten záhon neprší, nesněží..nic a to místo je docela dost suché. A ještě je to v podstatě navážka, takže je to i dost chudé na živiny. Prosypala jsem to rašelinou, krokusy normálně vylezly a jsou opravdu krásné, ale ty tulipány mi přijdou takové zakrslé, tak nevim, mam tento záhon zalévat? Zatím vše vylezlo, vypadá to, že tomu voda nechybí. Poradíte mi? Když si koupím narcis v květináči, tak ho zalévat musím, jinak květ uschne a na tom záhoně mi přijde, že snad ani vodu nepotřebují...  díky Hanka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 184.60 (?), 31.3.2008 14:18

Udělala jsem totéž. A jak se tak dívám, tak to raději přesadím.Přece nebudu zalévat.Toho si užiju v létě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jarmila Váchová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 141.35 (?), 1.4.2008 15:53

Zálévat musíte každopádně, protože potřebujete aby u tulipánů i narcisů narostly také velké listy, nejenom květy a ty vám bez dostatku vláhy nenarostou a květy vám mohou dokonce i zaschnout, je také potřeba občas přihnojit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika