Příspěvky uživatele - Jarmila Váchová

Choroba rododendronu, 25.12.2017
Má odpověď je, na první dotaz je, to,že některá poupata nevykvetou je úplně normální a záleží také na přírodních podmínkách, hlavně je důležité po odkvětu všechna poupata neodkvetlá ale i odkvetlé květy odstranit a u druhého dotazu může být příčin... celý příspěvek >
Vyštipování květů paprik, 8.4.2017
Dobrý den, měla bych takový dotaz, předpěstovávám si papriky, které budu vysazovat na záhon až po zmrzlých ale už nasazují na květy, chtěla bych vědět zda by nebylo lepší květy zatím vyštipovat aby to rostlinky zbytečně nevysilovalo.Jarka
Vějířovka ze semínka, 2.3.2017
Dobrý den, minulý rok jsem si sezbírala semínka s vějířovky, letos jsem je vysela už začátkem února, vzešlo mi pouze jedno a to až skoro po měsíci, pro mne to bylo velké zklamání, verbeny mi vzešly dobře tak nevím co jsem udělala špatně, jak to bude... celý příspěvek >
Kompost - přehazování, 9.12.2016
Zdravím všechny milovníky zahradničení, mám takový dotaz ohledně přehazování kompostu, to,že se přehazuje na podzim mi je jasné ale nevím jak na jaře, protože každoročně mám na kompostu ubytovány slepýše a také tam mají zároveň i vajíčka a nechci jim... celý příspěvek >
Srnky a zahrada, 3.5.2013
Dobrý den, jestli máte také růže, tak je musíte taky ohradit jinak Vám je také okušou, nejlepší by bylo kdyby jste si pořídili pejska, stačí jen malý, taky jsem měla problémy a co mám psa tak se zahradě vyhybají.Jarka
Co na záhon po cibulovinách?, 3.5.2013
Dobrý den, dost záleží jak tam svítí sluníčko jestli celý den nebo jen část dne, protože třeba letničky mají rády celý den na sluníčku, jsou i takové které se sází do polostínu, to samé je i u trvalek, můžete i sázet trvalky a letničky ale... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.5.2013
Dobrý den, čeká Vás ještě zpousta práce ale jestli Vás to baví tak to bude krásná práce a určitě se povede, vytvořit pěknou zahrádku trvá víc než jeden rok a je důležité nejen jaké chceme kytičky nebo zeleninu ale jak je zahrada položena proti... celý příspěvek >
Sekačka Riwal RPM 5135, 7.6.2012
Dobrý den, mám takový dotaz zda někdo nemá zkušenosti s touto sekačkou.Děkuji Váchová
Magnolia - suche skrutene listy, 3.5.2012
Dobrý den, hodně zalévejte a jestli ji máte na slunci tak ji ze začátku přistiňujte, může to být tím, že nebyla na slunci,na tom fotu je vidět,že je spálená od sluníčka,jinak na slunci může být ale až si postupně zvykne.Jarka
Oštipování lístků na rhododendronech, 29.4.2012
Dobrý den, neví někdo proč sýkorky oštipují lístky na rhododendronech, dokáží uklovat celý list a některé listy jen naklovou a poškodí.Jarka
Jak pěstovat hyacinty?, 18.4.2012
Dobrý den, odkvetlé rychlené cibulky hyacintů si při přesazování do země prohlédněte jestli nejsou měkké nebo nahnilé a jak to půjde hned zasaďte asi osm centimetrů hluboko, odřezává se pouze květ, protože je to stejné jako u tulipánů, čím větší... celý příspěvek >
Proč krokusy nechtějí kvést?, 5.4.2012
Taky to může být tím, že mají málo vláhy, chce to když začnou růst a není dostatek vláhy, že květy zaschnou a s tím hnojením určitě nic nezkazíte.Jarka
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Podle mne je nejlepší kupovat keře na jaře a dávat pozor zda jsou narašené, vrchní vrstvu v květináči narušit a kořeny určitě neořezávat, u azalek určitě ne ty mají pouze jemné kořínky, dělám to i při sázení trvalek, také je možné, že Vám keříky... celý příspěvek >
Stín na zahradě a jaké květiny, 22.1.2012
Dobrý den, do stínu se také hodí čechravy, udatny nebo ploštičník nebo petrklíče a také záleží na tom zda je to stín po celý den nebo částečný nebo na kterou stranu to je.Jarka
Hnojit na jaro nebo na podzim, 5.10.2010
Potřebovala bych poradit zda je možné na podzim hnojit pouze síranerm draselným nebo jen draslem/jestli že se sežene samostatně/ aby dřevo a bilinné přírůstky dobře vyzrály, protože si myslím, že na zimu není potřeba nijak hnojit, mimo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika