Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sklerocium cepivorum -  sklerociová hniloba česneku, cibule - žádný problém.

Použijte moření FOLICUR 250 SC (vyrábí to Bayer) koncentrace tuším 0,75%, z jara pak postřik dle návodu. A máte po starostech, možná navždy, nebo spíš načas.  Pokud použijete FOLICUR s jiným obsahem účinné látky tebuconazol, postupujte podle návodu (jiné ředění).

Jenže musíte pro něj do Německa, nebo do Polska (Tam taky dostanete Fundazol, tuším že pod názvem Benlate)

Babiš (Agrofert) ho neumí dovézt, asi by na něm málo vyrejžoval, tak na to z vysoka kašle.

Mimochodem, narazil jsem v loni ve státech na ROUNDUP v ceně 4 USD za galon (3,8 litru) - tady se totéž prodává okolo 1000,- Kč za litr. Takhle se dělá kšeft. Za 80,- Kaček koupím, Za 4000,- Kč prodám, a hned jsem miliardář, zvlášť, když nikdo jiný tuhle chemii dovážet nesmí protože mám na dovoz monopol.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika