Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, máme nový byt a v něm krásná prosluněná jižní okna. Bohužel na nich nic nepřežije, uvnitř se vše hned spálí, takže vnitžní květiny mám různě po bytě kam nejde tolik světla. Ale zjistila jsem, že mám krásný široký venkovní parapet a našla jsem si i možnost jak tam udržet truhlík bez vrtání. A tak mě napadlo, jestli by ty venkovní kytičky nevydrželi toho sluníčka více? Dokážete mi doporučit nějaké kytičky, které by na tom jižním okně mohli přežít a mohlo by se jim dařit?

Případně kdybyste měli nějaký typ kde je koupit (jsem z prahy nebo objednat na internetu) byla bych moc ráda.

Nikdy jsem neměla prostor na pěstování květin v truhlíku, takže s tím nemám naprosto žádné zkušenosti, nejraději bych je někde koupila už nasazené do truhlíku a jen je připevnila a zalévala. Díky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika