Množení habru



host - 21.1 (?)
21.9.2013 19:23

Habr se mnozi pouze ze semen. Když mi myši ohryzali kořeny na malých habrech, tak sem je píchla do země a čekala jestli nezakoření, ale nezakoření.. hold to není vrba..tak jedině koupit sazenice, nebo nasbirat semena, ale to je na dlouho...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 191.35 (?), 23.2.2007 23:18, zobrazeno: 29764x
Jde řízkovat habr, kdy a jak. Děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
One man - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52), 25.2.2007 21:20
Na Vas dotaz neodpovim primo ale svych 18m ziveho plotu z habru jsem vysadil z malych rostlin volne nasbiranych v lese. Zkousel jsem ostrihane  vyhonky habru  mnozit i se simulatorem ale bez uspechu. Pokud Vam jde o kultivary, tak si myslim, ze se daji koupit ve skolkach i za 15 - 35 Kc/ks.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.1 (?), 12.3.2007 11:57
Habr se mnozi semenem ale necha se najit v lese pod vetsimi habry semena by se musela sklidit nez dozraji a hned vysit nekdy mohou prelehat to ze vy klici az druhy rok .
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 12.3.2007 14:30
Pokud máte vybavení a víte jak, lze řízkovat v podstatě všechny dřeviny. Praktičtější je ale vyrýt si sazenice v lese, zejména máte-li je na živý plot. Neodbývají se snadno, díky okusu zvěří jsou i malé rostliny starší než vypadají.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 21.1 (?), 21.9.2013 19:23

Habr se mnozi pouze ze semen. Když mi myši ohryzali kořeny na malých habrech, tak sem je píchla do země a čekala jestli nezakoření, ale nezakoření.. hold to není vrba..tak jedině koupit sazenice, nebo nasbirat semena, ale to je na dlouho...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika