Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim a mel bych dotaz, ktery se tady na foru asi moc ani neresil. Mel jsem cca 12m ziveho plotu na chate buxus - nadherny. Za 3 roky se uz pekne rozrostl. Vzheledem k tomu, ze je to chata, tak jsem jezdil nepravidelne. Po jedne navsteve bylo hotovo. Komplet sezrano zavijecem. Hrozna skoda.

Musim rostliny vytahat a nasadit neco noveho. Co poroste relativne rychle max do 2m a hlavne to nebude mit nejakeho velmi nebezpecneho skudce. Chtel jsem Jilm sibiřský, ale ted jsem se docetl, ze je nejaky novy skudce z asie. Abych nenasadil a zase mi to neco nesezralo. Prosim o doporuceni vhodnych rostlin. Jilm sibiřský bohuzel opadava, ale aspon rychle roste.

Pozadavky: nejlepe neopadajici, kvuli detem nejedovaty, vecne zeleny a velmi odolny a cenove nejak prijatelny.

moc dekuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika