Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám asi hloupý dotaz, ale dneska jsem musela ostříhat velký kus hlohyně prorůstající přes plot k sousedům na pole a přemýšlím, jak tuhle pichlavou potvoru vlastně zlikvidovat? Mám velký vystavěný kompostér, kam hážu veškerý bioodpad a také obr skládku klestí, kterou mi jednou do roka přijede seštěpkovat obecní štěpkovač(oni štěpkují na obecních skládkách bioodpadu a když toho má někdo tak moc, jako já, tak za malý poplatek štěpkují i občanům. Štěpka je to hrubá(používá se v místní kompostárně) a já si svou buďto využiju jako mulč pod keře, či drobnou drť zaorám na pole. Jen nevím, jestli trnitá hlohyně, nebude problém jak na poli(do jaké míry se rozloží) či jako mulč pod keři, kde mi běhá pes? Už mne napadla i myšlenka nechat bokem vyschnout a spálit, ale je to proti mému přesvědčení a nechce se mi do tohosad

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika