Výměna kohoutu u plastové nádrže



host - 144.16 (?)
18.4.2015 17:39

Dnes jsem opět prozkoumával připevnění hlavního kohoutu. Je tam kovová objímka, která má asi 5 výstupků a skládá se ze 2 částí, které jsou k sobě spojeny nýty. Mám proto pochybnosti, zda je tam vůbec závit. Potom by přece stačila normální kulatá objímka se závitem. Pokud s tím má někdo zkušenost, tak předem děkuji za odpověď.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 144.16 (?), 14.4.2015 17:08, zobrazeno: 8504x

Dobrý den,

mám plastovou nádrž 1000l a netěsní hlavní kohout.Potřebuji vědět, zda mohu celý kohout vyšroubovat = zda je na nádrži využitelný závit. V tom případě bych tam připevnil kohout 3/4 " - přes redukci. Kohout má červenou ovládací páčku. Nikde jsem se o tom nedočetl, většina redukcí je vedena pokračováním hlavního kohoutu.       Moc děkuji za odpověď.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 144.16 (?), 18.4.2015 17:39

Dnes jsem opět prozkoumával připevnění hlavního kohoutu. Je tam kovová objímka, která má asi 5 výstupků a skládá se ze 2 částí, které jsou k sobě spojeny nýty. Mám proto pochybnosti, zda je tam vůbec závit. Potom by přece stačila normální kulatá objímka se závitem. Pokud s tím má někdo zkušenost, tak předem děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 231.162 (?), 20.4.2015 7:38

už jsem jeden měnil, klapka praskla, tak nebylo co více zničit, tak jsem tu objímku povolil a kohout sundal, byl tam stejný závit jako na čelní záslepce, sehnal jsem redukci z bazénového plastu a pak dotvořil podle mé potřeby, ale mám 4 nádrže a každá má jiný rozměr výpušťáku, takže pokus omyl i to se může stát

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika