Příspěvky uživatele - 144.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna kohoutu u plastové nádrže, 18.4.2015
Dnes jsem opět prozkoumával připevnění hlavního kohoutu. Je tam kovová objímka, která má asi 5 výstupků a skládá se ze 2 částí, které jsou k sobě spojeny nýty. Mám proto pochybnosti, zda je tam vůbec závit. Potom by přece stačila normální kulatá... celý příspěvek >
Výměna kohoutu u plastové nádrže, 14.4.2015
Dobrý den, mám plastovou nádrž 1000l a netěsní hlavní kohout.Potřebuji vědět, zda mohu celý kohout vyšroubovat = zda je na nádrži využitelný závit. V tom případě bych tam připevnil kohout 3/4 " - přes redukci. Kohout má červenou ovládací páčku.... celý příspěvek >
Motorové kolečko, 16.11.2011
Dobrý den, také bych uvítal nějaký návod na výrobu pohonu ke kolečku na spalovací motor.Použít nějakou jednoduchou převodovku, asi řemenici a odstředivou spojku.   J.J.
Sekačka Hecht, 27.7.2011
Dobrý den, sděluji svoji zkušenost se sekačkou Hecht 551. Má motor BS 190 ccm, takže je dostatečně silný.Startování, pojezd i sběr trávy do koše je bez sebemenších problémů.   J.J.
Sekačky od Mountfieldu, 25.7.2011
Dobrý večer, sděluji své zkušenosti s používáním techniky.Zastávám názor, že kvalitní stroj nepotřebuje žádný odborný servis, pokud uživatel je schopen dát stroji dle návodu potřebnou péči.      Používal jsem 10 let sekačku na... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 551, 24.6.2011
  Dobrý den, díky za informaci.Sekačku jsem již koupil a v sobotu ji vyzkouším při sekání.Motor tam je BS, ten znám, protože jsem měl 10 let jednoosý malotraktor s podobným motorem a ten sloužil bez sebemenších problémů. Ještě by mě zajímalo,... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 551, 16.6.2011
 Dobrý den, uvažuji o koupi sekačky Hecht 551.Pokud někdo má zkušenost s touto sekačkou, budu vděčný za každý názor majitele této sekačky.            J.J.
Motor na převodovku DSK-317, 12.6.2011
Dakr má v nabídce motorů pouze Hondy a Jikov 2 takty. Ostatní sekačky nemají odstředivou spojku. Odstředivku má pouze stavebnice RSZ a podvozek Panter RSZ. Nikoli Panter FD-2.
Motor na převodovku DSK-317, 12.6.2011
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s výměnou 4 - taktního motoru u převodovky DSK-317. Mám Hondu 190 GCV. Bylo by možné tento motor nahradit motorem Briggs Stratton např. 850 I/C serie (tyto motory používá již Vari do jednoúčelových sekaček)... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 8.6.2011
Dobrý den, i já jsem tu vazelínu LT2M dostal od prodejce a jak jsem uvedl, mažu s ní 7 let.Na základě těchto diskusí jsem opět přečetl manuál a z něj jsem citoval.Není rozhodující jak dlouho s ní křovinořez mažeme, příliš to nevypovídá o kvalitě... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 8.6.2011
Dobrý den, vyjadřuji svoji zkušenost s mazámím křovinořezu.7let používám křovinořez Oleo mac 725 T v systému hobby, ke vší spokojenosti.Mažu vazelínou LT2M, dodanou prodejcem.Nyní jsem opětovně pročetl manuál a cituji pokyny k mazání... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 22.9.2010
Dobrý den, sděluji svoji zkušenost ohledně stáří benzínu.Používám morotovou kosu Oleo-mac 6 let, dále motororovou pilu Solo asi 12 let. Za tu dobu jsem neměl s benzínem naprosto žádné problémy.Po sezóně benzín nevylévám, je tam tedy několik... celý příspěvek >
Dvoumontáž Vari, 17.8.2010
Děkuji za popis. Není náhodou na obrázku nábojky z jedné strany 6 hran a z druhé 4 hran, možná špatně koukám.
Dvoumontáž Vari, 17.8.2010
Dobrý den, mám sestavu Vari Honda 190 GCV + převodovku DSK-317. Chtěl bych ji vybavit dvoumontáží z důvodu časté jízdy po trávě do kopce. Dočetl jsem se, že je potřeba mezi jidnotlivá kola vsunout rotavátorový mezikus. Neporadil by mi někdo kde se... celý příspěvek >
Zelená slupka z vlašských ořechů, 29.9.2009
Prosím, dá se do kompostu dát zelená slupka z vlaškých ořechů??
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika