Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu



host - 179.89 (?)
8.4.2016 22:24

To čůrá z každé hadice, je nutné opatřit tuto koncovkou, vyzkoušeno, funguje.Není přece žádoucí zalévat zahradu u souseda s výtlakem jako mají hasiči.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 8.4.2016 7:48

protože zem tak neubíjí jako vícestupňové, dosah postřiku je asi 10metrů.

To není jen o "ubíjení" země, ale o potřebném výtlaku, tlaku na výstupu z hadice, dopravované vzdálenosti a pod. Ne každý čerpadlem jen zalévá. Občas potřebujete něco ostříknout a to moc dobře nejde, když to z hadice jen tak čůrá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 179.89 (?), 8.4.2016 22:24

To čůrá z každé hadice, je nutné opatřit tuto koncovkou, vyzkoušeno, funguje.Není přece žádoucí zalévat zahradu u souseda s výtlakem jako mají hasiči.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 84.190 (?), 9.4.2016 7:21

Nevěřím svým očím..Užívám SVA několik desítek let.Sigma mi zamrzla, sigma mi v klidu zarostla, že se netočila, nešla od sebe odtrhnout(motor-čerpadlo),nešly sundat vrtulky, vytrhat ucpávky, prostě užil jsem si.Užívám ji ale dodnes.   Jirka píše, že kola jsou nalisována.To snad ne Jirko.Rafael píše mimo těch nesmyslů, které nehodlám komentovat, že mu čerpadlo tak zamrzlo až mu to vytlačilo těsnící papír mezi články a lojovou ucpávku.Tu snad drží brejle, tak kam by jí co mělo tlačit.Prostě když tam zůstane voda, tak litina praskne, Je jedno jestli je polská nebo česká.V tom E schopu sedí pán a zná to zpaměti.Nepošle vám hřídelku do které by nepasovaly klínky. Zavolá vám.Moje zkušenost.Na to abych věděl, že každý stupeň dává přibližně 2atm nepotřebuju tabulky.Stačí když u dvoustupňového čerpadla nepootočíte o 90 st.a necháte oba na sobě, pak smontujete.Dává 2atm.Pootočíte, tak jak to má být a dává 4atm.Nedávno jsem takové po GO s nerez hřídelkou dělal.Po podobném vědci.Hlavně, že tam dal teflon.ucpávku.Zdar.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.146 (?), 9.4.2016 7:40

myslim že je neštěsti když lidi kterym neni dáno se do toho hrabou mě nejde zedničina nahazovat zed je pro mne problém ale čerpadla jsem dělal už pospaměti nosily mi je takovihle koumaci rozebrany v kyblu proto nechám vydělat zednikovi a zase ten zednik by měl dat vydělat mně jeden takovej zednik motor na fremě vypodložip prknem a přibyl hřebikem pak se divil že to urazilo silon ve spojce potom čučely jak je čerpadlo tichy no pohral jsem si s tim čtyři hodiny než jsem ho vypodložil a srovnal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika