koupe hadice 3/4 na zahradu



host - 181.162 (?)
1.9.2016 14:14

jj k pračkám je to naprosto stejné. Valmonky jsou prostě nejkvalitnější ať už se jedná o zahradu nebo o pračku. prostě valmonky jsou v této oblasti naprosto nejlepší. =)  Valmonky jsou prostě the best, ať už se jedná třeba o pračku, myčku nebo cokoliv jiného. Gardena? Nikdy!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 26.8.2016 16:59

Mám Gardenu 3/4" - tu nejkvalitnější řadu - asi 5 let, už nevím jak se jmenuje. Maximální spokojenost, je lehká, nekroutí se, neodírá, slunce ani mráz na ni zatím nenechaly stopy. Šel bych do ní znovu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 234.7 (?), 29.8.2016 8:24

Tak to mě fakt překvapuje. To jsem fakt nečekala. I když o valmonkách jsem nikde neslyšela jediné křivé slovo, takže na tom asi něco bude. =) Tak ale i tak děkuji za radu a určitě se tedy zaměřím spíše na valmonky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 216.169 (?), 29.8.2016 10:04

A je to stejné i u valmonek k pračce? Na netu totiž nabízí nespočet taky hadic třeba k pračce nebo k myčce, tak mě zajímalo, zda i tyto hadice se řadí mezi ty nejkvalitnější a nejodolnější? A jak se to pak řeší třeba s vodním kamenem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 181.162 (?), 1.9.2016 14:14

jj k pračkám je to naprosto stejné. Valmonky jsou prostě nejkvalitnější ať už se jedná o zahradu nebo o pračku. prostě valmonky jsou v této oblasti naprosto nejlepší. =)  Valmonky jsou prostě the best, ať už se jedná třeba o pračku, myčku nebo cokoliv jiného. Gardena? Nikdy!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 1.9.2016 22:13

Když vidím takto nekritickou chválu na nějaké zboží, přijde mi to vždycky podezřelé a obvykle mě to od jeho koupě odradí.
   Pokud se někomu rozpadla hadice sama po týdnu - a nebyla z papíru nebo z vosku - chyba nebyla v hadici, nýbrž v majiteli. Přejížděl ji autem,. protahoval hromadou cihel nebo podobně. Jinak je to z fyzikálního hlediska nesmysl. Takový materiál by se měl patentovat pro výobu samovstřebatelných stehů a implantátů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.226 (?), 1.9.2016 23:57

...Valmonky pouzivali uz starovekii Egyptania pri haseni vapna na stavbu pyramid a doteraz su funkcne... a udrzia 7 atm... wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.98 (?), 2.9.2016 9:38

Možná se s námi pan Valmon podělí o fotku té kuriozně rozpadlé Gardeny...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika