Zelena zahrada



host - 83.101 (?)
11.2.2009 8:36

Jejich jednání je více než profesionální. Po E-mailech se s nimi dá komunikovat i v pozdních večerních hodinách (třeba i kolem 22.hodiny). Jsou schopni sehnat i to co nemají na stránkách. S něčím podobným jsem se ještě nesetkal. Tak to má být.

Michal

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 21.36 (?), 10.2.2009 21:06, zobrazeno: 30360x

Zdravim vsechny, mate nekdo zkusenost se Zelenou zahradou? Nektery vyrobky se mi zdaji podezrele levny, tak aby neslo o nejaky kopie. Vite nekdo? Dik, Jirka.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 14.151 (?), 10.2.2009 22:02

Žádný zázračný slevy tam nejsou, pouze pracují s nízkou marží (nejsou nenažraný). Někdy se dá stejné zboží koupit i levněji, ale spíše vyjímečně při slevových akcích. Kupoval jsem u nich vícekrát a bez problémů. J.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
radi - (26) - 35.28 (?), 10.2.2009 22:40

Jsou slušní a rychlí. Pokud něco nemají, zavolají nebo napíší a domluví se na náhradě, posečkání nebo odeslání bez chybějícího. Ale to je spíš výjimečně, že něco nemají. Zboží chodí perfektně zabalené a nepoškozené. Nakupoval jsem tam vícekrát a jistě ještě budu... od rukavic, po brusku až po motrovou pilu... atd. Jsem spokojený a ceny mají velice slušné!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.69 (?), 10.2.2009 23:08

Kupoval jsem H359(mám asi 4roky) a Makitu UC3530A, tu jsem kupoval asi před třemi měsíci plus nějaké ty pilníky, háček Fiskars a řetězy.Vždy vše v pohodě.Do Znojma to nemám až tak daleko, takže objednám přes internet a když jedu okolo tak si to vyzvednu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 16.68 (?), 11.2.2009 0:30
před Vánocema jsme bloudili s manžou glóbusem, ukazoval jsem jí kalač Fiskars a říkám "ten je mámo, akorát v zelený zahradě ho mají o dost levnější.". Manželka si to zapamatovala (aby ne, když mě tam viděla nad ním slintat), doma objednala ze ZZ a já ho našel pod stromečkem. Všechno v pořádku a kalač štípe jak drak. Ale třeba takovou pilu bych přes internet nekoupil (ani v zz, ani jinde).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 83.101 (?), 11.2.2009 8:36

Jejich jednání je více než profesionální. Po E-mailech se s nimi dá komunikovat i v pozdních večerních hodinách (třeba i kolem 22.hodiny). Jsou schopni sehnat i to co nemají na stránkách. S něčím podobným jsem se ještě nesetkal. Tak to má být.

Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 210.251 (?), 11.2.2009 9:51

Několik věcí od nich mám, není problém - všechno originály. Ceny mají tak malé díky nízkým maržím a velkému objemu zboží. I tak se bohatě uživí. S reklamacemi zatím nemám zkušenost - nebylo třeba.   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 21.36 (?), 11.2.2009 15:33

Dik moc za vsechny nazory, J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 85.35 (?), 11.2.2009 19:19

Velice solidní internetový obchod! Doporučuji.

Dušan T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.107 (?), 11.2.2009 19:50

No, já od nich zatím nic nemám a vypadá to, že asi ani mít nebudu. Chtěl jsem si koupit křovinořez Stihl FS 130 a protože motor má techniku 4MIX musí se po určité době provést seřízení, které má vliv na další záruku. Od ledna se snažím z nich dostat jak to mám se strojem provést respektive kam s ním jít, protože síť Stihlu tento stroj na bezplatnou "garančku" nevezme neb to považuje za "šedý" dovoz. Jezdit do Znojma je blbost to by mě sleva vyšla pěkně draho a posíat to poštou no uznejte, kdo by to udělal, takže taky nic a oni hrdinně mlčí, tak nevím. Možná kdybych chtěl koupit něco jiného nebyl by to takový problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika