zásilková zahradnictví



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 84.156 (?) 
8.9.2007 22:45
Chci připojit své špatné zkušenosti se zahradnictvím Konvičková, jejich jednání je skoro žalovatelné. Objednal jsem si u nich podle internetového seznamu dřeviny a telefonicky si ověřil, zda jsou skladem, bylo mi řečeno, že ano, že všechny mají. O dva dny později došel balík, kde bylo 3/4 úplně jiných rostlin, mizerně zabalených, bez popisu, na paragonu vše sečteno do jedné položky. Při pokusu o reklamaci na mě ještě byli sprostí. Taky bych mohl provozovat takový obchod -nabídnu široký sortiment na internetu a pak pošlu lidem to, co se mi zamane. Varuju před touto firmou!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 67.67 (?), 24.10.2007 8:11

Souhlasím s Vámi. Mám naprosto stejnou zkušenost se zahradnictvím Konvičková v Tiché. Do písmene stejné chování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 20.43 (?), 3.8.2008 13:37

Nevim, jestli jsem jediná, ale byla jsem 2x a pokaždé jsem si odvezla auto plné rostlin. Ty byly pěkně zakořeněné a ani jedna mi neuschla nebo se nepřijala. A draho, asi jak, co..Takže nevím, jestli se ted něco nezměnilo, ale byla jsem tam spokojená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 68.34 (?), 28.4.2009 18:16

Dobrý den.Já jsem si objednala asi 40 thují smaragd před čtyřmi lety a všechny krásně rostou a jsou nádherné.Nevím ale jestli se firma nepohoršila, jak zde mnozí píšete.Každopádně jsem chtěla dále rozšiřovat zahradu a schovala si na ně kontakt, ale teď mám strach něco objednat.Raději asi nakoupím jinde.Máme to do Tiché daleko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 145.33 (?), 3.7.2016 7:54

Před týdnem jsem si nechala poslat jasmín rostlinka je vysoká 10 cm a na půl suchá což mě velice zklamalo zaplatila jsem 350 kč plus poštovné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.67 (?), 9.5.2007 10:51
Zahradnictví v Tiché znám taky dobře. Je pravdou, že zajdu za nákupy raději jinam, nicméně občas překvapí: Odrostlý čarověník minimálně 5 let na kmínku 25cm 2 rouby  "schmidka" za necelých 300. To mi přijde docela slušné. 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 228.179 (?), 10.5.2007 6:48

S Tichou mám podobnou zkušenost - do telefonu tvrdili, že mnou požadované keře mají, při následné návštěvě jsem zjistil, že je snad nikdy neměli skladem... Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 1.251 (?), 13.5.2007 9:47
Před několika roky jsem tam byl, protože jsme spatřili ceduli u cesty, paní byla vcelku příjemná a provedla nás. Tehdy to ale nebylo nic velkého, prostě zahradnictví u baráku, kde se bydlí, specializované na jehličnany. Možná že dneska má paní nějaké rodinné problémy a zahradnictví se tolik nevěnuje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 243.189 (?), 29.7.2007 17:55
Dobrý den, potřeboval bych poradit, zda je vhodné vysazovat tropické rostliny do tropické zimní zahrady i na podzim, například rajčenky, psidia, mučenky a tím pádem je i objednávat v zahradnictví k podzimu, nebo mám raději počkat na jaro? Děkuji za odpověď.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 141.40 (?), 14.8.2007 22:07
Zdravím,
tropické rostliny můžete klidně sázet i na podzim, pokud to nebude třeba až konec listopadu. Potřeba je stihnout ještě delší den. Jinak není problém nechat odzimovat rostliny v kontejneru na světlém místě zimní zahrady a sázet zjara, resp. i dříve - až se začne prodlužovat den a na rostlinách uvidíte nový růst.
K druhům, co píšete. Asi víte, proč je jmenujete, takže jen tak obecně. Jde o "běžné" druhy, navíc poměrně plevelné, jejichž hodnota je v nepoměru k nákladům s výstavbou a provozem zimní zahrady. Asi Vás zajímají plodící věci, dle nástřelu druhů. Jsou ovšem daleko lepší, spolehlivě plodící. Znáte třeba černou sapotu? Plody barvy a chuti čokolády, vynikající věc, navíc není "ultratropická", takže snese i mírně chladnější zimní období. Anebo karambola. Kvalitní odrůdy manga, bílá sapota, mamey sapota a další a další. Je i mnoho naprosto úřasných vonných rostlin. Sice z nich nic nezkonzumujete (vyjma užití léčivého, ale na to nejsem odborník), ale ty vůně jsou naprosto omamné. Opečovávám vpravdě gigantickou soukromou sbírku (stovky velkých rostlin, většina plodících) shromážděnou z celého světa a rád poradím, byl-li by zájem. A to i co se týče možných zdrojů rostlin pro ty, kteří logicky nechtějí či nemohou absolvovat martirium dovozu rostlin z jejich domoviny. I v ČR jsou, překvapivě, docela dobré zdroje! Třeba u p. Matějky, www.pawpaw.cz. V Německu zase třeba www.flora-toskana.de a další.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika