zásilková zahradnictví



host - 102.120 (?)
3.9.2008 16:02

Musím taky připsat svoje zkušenosti - zatím jsem brala jenom od Sieberze a musím říct, že jsem byla spokojená. Cena je sice vyšší, ale kupuju jenom to, co jinde neseženu. Jinak balení a termín dodání naprosto v pořádku a veškeré dotazy odpoví hned druhý den. Chtěla jsem objednat něco i u Konvičků, ale když jsem přečetla příspěvky, tak mě přešla chuť. Stejně je nejlepší osobní výběr.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
         
host - 48.142 (?), 28.8.2008 11:05

Tak mne docela pobavilo, ze s Konvickama maj takhle mizernou zkusenost vsichni. Taky nas vzali asi o 700, ale uz je to par mesicu a zlost skoro vyprchala. Jen je mi lito, ze se temhle podvodum neda nijak zabranit a na jejich katalog se chytaj stale novi ubozaci. Nam teda pri telefonicke reklamaci 2x sekli s telefonem a kdyz jsme jim rekli, ze tohle jednani popiseme na vsech zahradnickych diskuzacich, pan nas ujistil, ze nas preda policii za pripravu trestneho cinu pomluvy.

Ja teda jednoznacne doporucuji pro zasilkovy obchod Okrasné Dřeviny Ing. Milan Žižka, od tech jsme brali jiz dvakrat a jsou naprosto skveli, ochotni, seriozni, kytky jsou pekne a maji fakt neskotucny vyber...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 26.219 (?), 11.11.2008 13:54

Přidávám se k negativnímu názoru na zahradnictví Konvičková.  Před několika ledy jsem u nich na dobírku kupovala thuje. Měly mít 20 cm a měly s bídou do 3-5 cm. Za balík jsem zaplatila několik tisíc a chtělo se mi brečet.  Při reklamaci p. Konvička byl velmi vulgárni a sypal na mě ty nejhorší slova a vyhrožoval, že na mě podá trestní oznámení.  Varuji všechny před touto firmou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 86.201 (?), 3.5.2010 23:51

Objednávám každý rok v různých zahradnictvích, můžu se tedy též podělit o zkušenosti. Letos jsem si prvně objednala stromky jehličnaté i listnaté u Ing. Milana Žižky - Okrasné dřeviny - pokud netrváte na cenách uvedených v katalogu, můžu vřele doporučit. Rostliny přišly nádherné, dle mých zkušeností se zásilkovými firmami poměrně velké, za velmi slušné ceny. Mají velkou a lákavou nabídku, takže budu v objednávkách u p. Žižky rozhodně pokračovat i v budoucnu. Byla jsem nadšená. Zahradnictví Šenkeřík - velmi miniaturní rostliny (nešlo o čarověníky) za vysokou cenu (ani jedna rostlina nebyla větší než 10 cm, ze 7 rostlin do podzimu nepřežily 3 - velmi slabě zakořeněné). Velmi dobré zkušenosti mám s ornitologickým spolkem Nospolek (N.O.S.), které provozuje též zahradnictví - pěkné, velké, silné rostliny za dobré ceny. Zahradnictví Václav Kotek - zpravidla dvouleté roubovance - letos jsem si objednávala poprvé, rostlinky odpovídají věku, ale s tím jsem počítala - např. sakura ve velikosti 20 cm (za 55,-- Kč) byla obsypána do 14 dnů po vybalení květy, zakrslé smrčky o jedné větvičce krásně zdravě raší.  Pokud vydržíte čekat než rostliny dorostou, nakoupíte zde maličké rostliny za výbornou cenu. O Starklu, Bakkeru, Sieberzu se zmiňovat nebudu - to už je dávno, co jsem si párkrát objednala a skoro nic z těchto objednávek již nemám. Většinou rostliny nepřežily zimu. Střídavě dobrou zkušenost mám se zahradnictvím Petro - stromky a keře maličké, ale levné a stále stejná nabídka. Nic nového a pro mě již nic zajímavého. Lukon Glads a Lukon Bulbs - hosty a denivky bez problémů. Všechny krásně rostou, jedna záměna denivky. Pan Basík - bez komentáře - objednávám k naprosté spokojenosti každý rok. Zahradnictví Richard Vacula - malé stromky, docela drahé, stále stejná nabídka, ale vše došlo v pořádku, dobře zabalené a vše roste již několik let. Zahradní centrum Habitat - objednány 2 druhy trávy, jedna nedošla, druhá byla zaměněna. Paní majitelka (zřejmě) volala, omluvila se, slušné jednání, ale už nemají moji důvěru. Chci obdržet, do jsem si objednala.  Zahradní prodejce Ing. Karásek - objednávala jsem již 2x, pěkné rostliny, vše v pořádku zabalené, většinou dobrá cena, ale to už si musíte kontrolovat, něco je možné koupit jinde levněji a něco je výhodné zde. Hortus spes - první objednávka byla vyřízena luxusně - pěkné velké rostliny, dárek v podobě jedné rostliny navíc. Opět jsem si objednala další rok, ale přišlo zklamání. Vše bylo poloviční, než bylo uvedeno v nabídce. Byly to takové stromky chudinky, ale na jejich obhajobu musím říci, že již třetím rokem rostou, nic nezašlo. Nabídka není velká a také je stále stejná. Hosta zahrada.sk a Denivky.com - nádherná nabídka, silné hlízy, vše krásně roste, ale myslím, že se tyto krásné rostliny dají sehnat levněji. Tak snad jsem vyčerpala mé zkušenosti. Rozhodně nemůžu říci, že bych se nějak totálně někdy napálila. Budu tedy zkoušet a objednávat dál a rozhodně vynechám na základě vašich zkušeností zahradnictví Konvičková. Přeji všem hodně štěstí ve výběru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 153.126 (?), 1.9.2008 19:50

Podejte na ně trestní oznámení, jako jsem to udělala já. Soud jsem vyhrála, odvolali se ke krajskému soudu, ten zatím neproběhl. Konvičkovi hřeší na to, že jim to všechno projde. Jaroslava

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 102.120 (?), 3.9.2008 16:02

Musím taky připsat svoje zkušenosti - zatím jsem brala jenom od Sieberze a musím říct, že jsem byla spokojená. Cena je sice vyšší, ale kupuju jenom to, co jinde neseženu. Jinak balení a termín dodání naprosto v pořádku a veškeré dotazy odpoví hned druhý den. Chtěla jsem objednat něco i u Konvičků, ale když jsem přečetla příspěvky, tak mě přešla chuť. Stejně je nejlepší osobní výběr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 153.126 (?), 13.10.2008 12:54

Tak už mi phqdvrátili peníze,  trvalo to sice rok a půl, ale dopadlo to v můj prospěch. Jaroslava

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 145.85 (?), 16.10.2008 14:06

Bohužel jsem se také spálila. Dnes jsem dostala od Konvičků zásilku a jsem naprosto šokovaná. Místo tří boroviček jedna dvojnásobně drahá, zcela odlišná, než jsem chtěla, modřín o 150 kč dražší a polámaný. Tresní oznámení podávat nebudu, ale dávám podnět na ČOI na na živnostenský úřad. Doporučuju ostatním, aby se také ozvali, čím více nás budee, tím lépe!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 153.126 (?), 7.11.2008 17:38

Také jsem se obrátila na ČOI v Ostravě, Konvičkovi dostali pokutu. Jájina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 115.92 (?), 7.9.2008 15:31

Mám velice dobrou zkušenost z Krakonošovo zahradnictvím Jilemnice.Sazenice došly pěkné i s návody na pěstování.Nezapomínají na zákazníka a zasílají nabídkový seznam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 115.98 (?), 11.9.2008 7:37
Když už čtu o všech špatných zkušenostech se zásilkovými obchody, chtěl bych přidat pozitivní zkušenosti s panem Benešem ze Mcel. Vždy ochotný, dokonce zodpoví před net případné dotazy, prostě je velmi solidní. Podobné zkušenosti mám s panem Peškěm. Oba pány doporučuji, nezklamou vás.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika