Zahradnictví Na Zázvorce



host - 143.23 (?)
2.5.2017 21:47

Zahradnictví opravdu hrozné. Stromky a rostliny (když po několika měsících konečně přišly) byly velkým zklamáním. Navíc velmi nepříjemný perzonál při komunikaci. Doporučuji web -netradiční ovoce - vše rychlé, přesné a v pohodě.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
adrymlova - (1) - 106.62 (?), 3.1.2013 22:12, zobrazeno: 21457x

Prosím, nemáte někdo zkušenost s nákupem rhododendronů ze zahradnictví Na Zázvorce. Ráda bych si od nich objednala, ale našla jsem zde na fóru negativní zkušenosti z nákupu ovocných stromků u nich, tak mám trochu obavy. AD

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 143.23 (?), 2.5.2017 21:47

Zahradnictví opravdu hrozné. Stromky a rostliny (když po několika měsících konečně přišly) byly velkým zklamáním. Navíc velmi nepříjemný perzonál při komunikaci. Doporučuji web -netradiční ovoce - vše rychlé, přesné a v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 107.19 (?), 5.5.2017 7:34
Taky přidám jednu zkušenost se zahradnictvím Na Zázvorce: Tento týden jsem byla na návštěvě u kamarádky, zrovna když jí pošťák přivezl objednanou "větší" sazenici rakytníku. Sazenice výšky 130cm byla zabalená v krabici 30x20x10cm. Ale jo, ten jeden proutek, který sazenici tvořil, se po chvíli na svobodě jakžtakž srovnal... na rozdíl od dvoulitrového kontejneru... ten už zůstal napořád sešlápnutý.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.250 (?), 8.10.2021 9:48

Dobrý den, také přidám reakci na toto zahradnictví.Neobjednávat, nepodporovat takové jako by zahradnictví. Objednáno 5x boruvka, dorazil 5x vyschlý   klacek se třemi listy. bude-li mít plody, tak možná za tři roky jestli se vzpamatuji.Hnus.Druhý pokus Physalis (mochyně)dva povadlé klacky zasunuté v hlíně, pochybuji, že se chytnou.  Jeden klacek boruvky zaschlé.Otřes, již nikdy!!!Místo kvalitních rostlin a keřů zasílají zaschlé ostříhané klacky..no.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Kvark - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (62) - 235.91 (?), 8.10.2021 22:06

Neni to to stejny co zzoja.cz?  Tam jsem objednaval. Maji dost stejny design stranek, plus ty rozhovory s Bohdalkou.

S nima mam docela dobry zkusenosti, fakt solidne zabalene, rozbalit to je docela prace. Za sebe muzu rict, ze s prakticky kazdym online zahradnioctvim mam dobre zkusenosti a to jsem objednaval asi ze 6. Chce to fakt sledovat zasilku, hned prebrat a jet na zahradu, nenechat to lezet na poste, nebo nekde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 128.83 (?), 11.8.2022 13:29
Dobrý den, objednávám už několik let ovocné i okrasné keře, ale nikdy jsem neměla problém ani s dodáním ani s kvalitou. Jsem překvapena vašimi recenzemi. Zásilku si hlídám a vyzvedávám okamžitě z pošty. Zatím vše roste i plodí. VH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 242.138 (?), 13.5.2023 19:02
Objednala jsem že zahradnictví na Zazvorce 4krat borůvky.Velke zklamání.Jsou to košťata která se snad ani nechytí.Jiz více nebudu objednávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 228.32 (?), 9.9.2023 8:33

Ač nerada, musím se připojit, rostlinky přišly v nedobré kondici, ulámané větvičky, kořeny osídlené mravenci, hlína vysypaná, také mám obavy o ucycení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 199.133 (?), 9.9.2023 8:58

Borůvky na fotce - zřejmě v kontejneru P9 - se mi zdají v pořádku, tak mladé rostliny vypadají.

Na jaře jsem objednával 3x Draper, větší rostliny, kontejner cca 2.5 litru. Borůvky přišly pěkné a v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.126 (?), 17.4.2018 12:47

Zahradnictví Na zázvorce mě zklamalo. Objednaná pnoucí růže vytvářela dva velmi tenké proutky, které po 14 dnech úplně uschly a sazenice jahody za 139,-Kč/ks byla na zdřevnatělém kořenu, takže stará. A taky neprojevuje ochotu růst. Na e-mail nereagují. Takže už nikdy více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika