Zahrada Morava



host - 248.220 (?)
21.3.2021 23:06

ps - na adrese společnosti není žádné zahradnictví, jen asi 4 firmy v činžáku. Takže nejspíš nějaký přeprodej a sjednávání zakázek...  L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 43.128 (?), 21.3.2021 21:21, zobrazeno: 1926x
Dobrý večer, máte někdo aktuální zkušenosti s tímto zahradnictvím, eshopem? Děkuji všem
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.220 (?), 21.3.2021 22:56

Zkušenost nemám, ale teď jsem tam koukla a na stránkách nemají uvedeno ani jedno jméno (ani v kontaktech), moc důvěry to ve mně nebudí.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.220 (?), 21.3.2021 23:06

ps - na adrese společnosti není žádné zahradnictví, jen asi 4 firmy v činžáku. Takže nejspíš nějaký přeprodej a sjednávání zakázek...  L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 43.128 (?), 22.3.2021 11:37

Objednala jsem si právě minulou neděli stromek, přišla mi automatická zpráva o zpracování objednávky.Vzapětí jsem poprosila o změnu zboží (stejná cena) a už nikdo nereaguje.V pátek nejpozději měli zásilku odeslat, žádná zpráva... Ještě že jsem zvolila platbu dobírkou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 37.133 (?), 22.3.2021 13:15

Koukl jsem se na stránku a píšou tam: Vážení zákazníci,

Z důvodu rekonstrukce stránek je e-shop momentálně pozastaven.Neposílejte peníze dopředu pokuď nepotvrdíme objednavku! Veškeré objednávky v tomto období budeme řešit invidualně telefonicky na čísle 777754394 nebo přes email: zahradamorava@seznam.cz Prodej bude zahájen počátkem března.
Děkujeme za pochopení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 43.128 (?), 22.3.2021 13:57
To tam je ale až ode dneška.Před týdnem tam žádné oznámení nebylo.No, nechám se asi překvapit 😁
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 252.3 (?), 6.5.2021 8:37

Dobrý den, rovněž patrám o informace k této firmě-30.4.jsem si objednal 5 stromků včetně dopravy domů za 1kč-obratem jsem obdržel fakturu s platnosti 3.5.2021,tudíž jsem očekaval, že v tento den mi bude zboží doručeno avšak k dnešnímu dni 6.5.nemám ještě nic-na mail.dotazy nikdo nereaguje, ještě že jsem zvolil platbu až při doručení-rada ostatním :neplaťte předem bankovními platbami, pro mne je to zatím podezřele jednání-také se nechám překvapit, že zboží obdržím, při sledování této mé objednávky tam visí-zboží se připravuje Robert Mikšan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.3 (?), 6.5.2021 21:43

nyní jsem zjistil že nabídky z internetu zmizly, na stránku prodej angreštu touto udajnou firmou se nelze dostat, pouze vyskakuje nějaké anglické vyjaření"403 Forbidden a anglický text"neumím anglicky, zaslal jsem 3x dotaz v odpovědích na jejich mne dodaných zpráv-nikdo nereaguje, faktura je také podezřelá-DPH má odvést zakazník, přitom částky jsou uvedené s DPH a už byla podezřelá i doprava za 1kč.Dále jsem zjistil, že pod touto firmou se nabízí různé zboží od knih až po nábytek.Jaké zkušeností máte všichni kteří jste si něco objednali a případně fakturu předem zaplatili??? Robert Mikšan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.3 (?), 11.5.2021 15:18

V pátek odpoledne po mnohá urgencích, jsem obdržel dvojmo úplně blbou omluvu samozřejmě opět bez podpisu osoby která píše že to přehnali mají moc objednávek, že si to mohu vyzvednout v Olomouci na prodejně, nebo vrátit peníze, nebo to dovézt jejich vlastní dopravou, že eshop nefunguje.Obratem jsem jim poslal objednávku a jejich fakturu kde je jasně skutečnost že jsem nejednal přes eshop, dopravu jsem uváděl jejich vlastní a platba po dodání do místa bydliště, takže nevím jaké peníze mi chtějí vratit-je to jen placnutí do vody že ještě podvádějí zakazníky-chudáci lidé kteří zboží již zaplatili, myslím že jim takovou možnost vracení peněz nenabízejí.robertmiksan@gmail.com

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.111 (?), 14.11.2021 9:46

 Tato firma nereaguje na žádný telef. ani e-mail,  naletěl jsem,24.09.2021 jsem objednal angrešt včetně dopravy a zaplatil do dnešního dne to je 14.11.2021 jsem nic neobdržel, telef. nezvedají na e-mail neodpovídají pokud někdo vezme telefon 777754394 tak řekne, že zboží je připravené k zaslání, nedoporučuji a hlavně neposílat peníze do předu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika