Lumigreen



host - 135.97 (?)
10.7.2020 10:37

Dobrý den, objednala jsem si 3 keříky, přišli za 3 dny úplně v pořádku, krásně zabalené, nepolámané,čerstvé, jsem moc spokojená vřele doporučuji.Moc děkuji Olga

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 211.97 (?), 21.6.2020 20:45

Objednavala jsem růže. Špatně sazenice, několik jich uhynulo, jak byly slabé. Také jsem měla dvě záměny. Už nikdy více. Simona Sedlakova.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 115.196 (?), 6.7.2020 18:37
Dobrý den, bohužel také nemám dobrou zkušenost. Objednala jsem si moruši převyslou, prvotní nadšení vystřídalo zklamání. Moruše byla zmrzlá a kořenovy systém malý. Takže moruše do dnešního dne je jen kmen a větve. Žádný náznak toho, že by se vzpamatovala. 900,-kc fuč. Takže to s tímto e-shopech byla moje první a poslední zkušenost. Martina Švejdová
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 50.169 (?), 20.7.2020 17:08
Dobrý den, mam také špatnou zkušenost. Minulý ro jsem si objednala Šalvěje hajní a přišly zamořené sviluškami a padlím. Před 3 dny mi přišly Kakosty a jeden kvetl a je to uplně jiný druh než jsem si objednala i když cedulka byla správně. Teď se se.mnou navreklamaci dohadují, že je vše v pořadku, že je to podle fota v dobré kvalitě, ale je to bězný dru, který si můžu koupit kdekoli za pár kaček. Takže nespokojenost. Petra Jiráňová
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.132 (?), 6.7.2020 22:53
Objednala jsem skalnicky. Hůře zabalené kytičky jsem nikdy neviděla. Jen květináče naskladane bez jakékoliv ochrany do pomackane krabice. Některé květináče prevracene. Kytičky polamane, zvadle. Tento eshop již nikdy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 135.97 (?), 10.7.2020 10:37

Dobrý den, objednala jsem si 3 keříky, přišli za 3 dny úplně v pořádku, krásně zabalené, nepolámané,čerstvé, jsem moc spokojená vřele doporučuji.Moc děkuji Olga

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 186.69 (?), 7.4.2021 14:12

Kvietky mi prišli za 4 dni v poriadku, rastlinky sú síce maličké, čo je ale prirodzené, momentálne ani v záhrade nie sú ešte narašené.Prišlo všetko komplet, uvidíme,keď to všetko zakvitne, či to sedí podľa štítkov /stračonôžky, kocúrnik,anglické muškáty.../rastlinky neboli ani suché ani preliate tak, že by rozmočili krabicu, bol rozbitý len jeden tenučký kvetináč so stračonôžkou, ale to je skôr asi vec prepravnej firmy, muškaty dobre zabalené do vlnkovaného kartonu, aby sa nepolámali, prišiel mi aj japonský javor Garnet, ktorý začína rašiť, čo je lepšie ako kupovať ho neskôr, keď už má krehké listy.Za mňa spokojnosť! Bola to po 7 rokoch moja druhá objednávka v Lumigreene a to som ju čakala s malou dušičkou, vďaka negatívnym recenziám na nete, ktoré som čítala samozrejme až potom, keď som mala objednávku poslanú... takže, momentálne spokojná, uvidíme ešte po rozkvitnutí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 2.22 (?), 2.10.2020 15:37

Ako tu uz mnohi pisali, mam tiez na lumigreen "tazke srdce" za kvalitu balenia rastlin. Objednala som toho dost, na priame vysadzanie do zahona. Krabice tenke, nevystuzene, najvacsia bola premocena, a tym padom roztrhana (cudujem sa, ze to kurier doviezol pokope. Rastliny v krabiciach nezaistene, mnohe tym padom poskodene, vysypane. No uvidime. Poslala som reklamaciu. Akurat, ze nemam to srdce cakat, ci sa ozvu o 30 dni a budu ziadat poskodene rastliny vratit... Som sklamana, no.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 203.105 (?), 3.10.2020 13:03

pred par rokmi som v lumigreen kupoval 5 stromcekov, lebo nikde inde neboli take kombinacie odrod a podpnikov, len tam... zabalene to bolo velmi dobre, ale 3 stromčeky úplne živoria dodnes, jedna jablon ma rakovinu a jedna slivka rastie pekne (hanita). ceny boli dost vysoke, len vtedy sa tie odrody inde zohnať nedali... teda za mna lumigreen uz nikdy viac. o rok neskor som kupoval v skolke čaklov (stapevajda) a tam bola kvalita stromcekov podstatne lepsia a rastu vsetky lepsie. uplne najviac sa dari u mna stromcekom z ciech, z ovocnej skolky straznice od p. zibala. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 92.212 (?), 20.11.2020 22:13

Přes mnohé negativní reference jsem si s obavami v Lumigreen objednal ovocné stromky. Nabízejí totiž druhy na rozmanitých podnožích, které jinde nejsou nebo za neúnosné ceny. Všechno perfektní. Dobře zabalené i kvalita stromků v pořádku. Třeba počítat s tím, že zásilka jde ze Slovenska, podílejí se na ní 2 dopravci = cca 5 dnů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.87 (?), 8.12.2020 14:55

Objednávala jsem zde poprvé a byla jsem příjemně překvapená velkým výběrem rostlin.Zásilka dorazila brzy a musím ocenit pečlivé zabalení stromků a keříků.Sazenice dorazily silné a ve vysokém vzrůstu.Daří se jim.Takže já už objednávám jen tady :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika