Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám dlouhodobě stejný problém a spočívá přesně v tom o čem psal Martin. Je to kvůli tomu, že těsně u obrubníku je mělčí hlína která rychle vyschne protože pod tím je betonový základ, který se dole rozšiřuje do klínu a pod tím štěrkové lože, které natahuje vodu.

Řešil jsem to tím, že jsem upravil trysky na automatickém zavlažování do mírného přesahu na chodník, ale pomohlo to akorád tomu, že se v zámkové dlažbě začal tvořit mech a trávník schnul dál. Tak jsem v jednom místě, které už bylo úplně holé trávník zrušil a vyspal bílým kačírkem. Na ostatních místech to není tak hrozné, nicméně ten trávník nemá v těchto místech požadovanou kvalitu.

Údajně tento problém podle zahradníků řešit lze již při zakládání chodníků kolem domu jinou strukturou základů, ale na to je již pozdě:-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika