Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry vecer Martine,

mam vysetu smes VV2 (jaro 2014). Orientace je na jizni stranu, ale nyni v teto dobe, kdy slunce je nizko, tak je castecne stinen jednak zivym plotem, vzrostlymi smrky u pole a take okrasnymi rostlinami (do 1,5). A ano, plisen je zejmena v mistech, kam v tuto dobu slunce sviti jen velmi ojedinele. Na severni strane jsem problem nemela, nebot jsem tam omylem vysela smes poa supina - drn jsem strhla a vysela v zari opet smes VV2.

Uz me jen napadlo, zda-li to nemuze byt hnojivem... pouzivam agro progreen.

Vertikutaci s ohledem na presev jsem neuvazovala provest, jen pouzit vycesavaci kazetu. Ale asi bych plisen roztahala i na mista dosud nenapadena. Pisete, radeji ani nesekat... Ted je opet teplo, uvidim o vikendu, zda-li se to alespon zastavilo. V kazdem pripade dam jeste rovral. Jen doufam, ze to pomuze. 

Jeste jednou diky za rady... Martina

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika