Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den Martino,

jak jsem psal i přes veškerou snahu a péči, kterou Váš trávník jistě má se plísně v určitou dobu dostaví, jaká je to světová strana? a jaký travní druh máte napadený nejvíce?. Já mám problémy na severu, kam se v tuto dobu již prakticky nedostane slunce. Jižní trávník je OK a je skoro v nejlepší kondici za letošní rok :-) Jinak Vám asi nemám co poradit, vše děláte správně a víte i jak postupovat v případě problémů sama. Určitě vertikutaci odložte + bych ta místa také nesekal. Pokud bude již chladno tak bych letos již nevertikutoval. Já jsem provedl poslední vertikutaci tento víkend a současně pohnojil a zalil. Hnojit budu pokud bude teplo ještě na začátku prosince. Kombinace Rovralu a Ortivy se doporučuje právě z toho důvodu co jste zmínila, resistence. Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika