Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Uz to tu bolo v inych temach. Najjednoduhsie sa mi zdaju byt prvky malych rozmerov nejakej hnedej zamkovej dlazby. Napriklad take romantiko premac. Z ich prvkov sa skladaju aj kruhove dlazby, cize zahonovy okraj v tvare obluka by nemal byt problem poskladat. Pod obrubniky schovat geotextiliu aj dvojmo, kedze ide o malu plochu, aby trava nemala sancu (ona aj tak tu sancu ma).

Potom tzv umely tuf. Nevidel na vlastne oci, ale na foto to vyzera nadherne. Je to vybetonovany prvok z 0-4 strku, cementu a raseliny. Ale na sposob urob si sam. Ak ma niekto cas a chut, urcite by to bolo krajsie, ako nejake plastove ohradky alebo betonova dlazba. Tvary su obmedzene len vasou fantaziou a chutou realizacie.

Niektori pouzivaju aj stary plech, asi 10 cm-vy. Schovat poctivo do zeme, nesmie trcat (kosacka plechy nema rada). Trava ho moze nadrast, treba to udrziavat. Na jednom mieste som pouzil ako hranicu medzi murom obsypanym kamienkami a zahonom obycajnu dosku tak, ze trci len hrana dosky. Je to tam uz treti rok, dokaze trochu dychat vdaka tomu obsypu z jednej strany a vypada, ze vydrzi velmi dlhu dobu (vyzera nezmenena) co ma prekvapilo.

Plastove som kupil aj ja a som dost na to napaleny. No co uz, kd mi to poradila profi pracovnicka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika