Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

souhlasím, já taky nechci dokonalý anglický trávník... jenže v této části zahrady je bohužel rozrostlá kozí noha a to takovým způsobem, že po kopnutí do země je v 10cm zeminy tolik kořenů, že toho je z metru čtverečního na půlku kolečka... o tohle mi jde především...

nechci dokonalou čistou zeminu, to ani nelze, ale tohle chci jakž takž "pročistit"...

v tom je snad můj postup doufám správný

nechal jsem si od vás tady poradit ohledně písku, žádný Bauhaus a spol... 10 minut na internetu, jeden telefon a dneska mi za 500 korun i s dopravou přivezli 2 tuny křemičitého písku frakce 0-2, v Bauhausu bych za to dal po pytlích cca. 13 tisíc!!! mazec...

navrhovaný postup: prostě prvních 15-20 cm půdy budu postupně prohazovat přes prosívačku, kořeny půjdou pryč a do toho budu přidávat dostatek písku... naznačím si jakési čtverce a budu to dělat postupně, práce se nebojím a jak jsem psal, mám na to celé léto...

je můj postup vhodný? jde mi o likvidaci změti kořenů té kozí nohy a o změnu charakteru půdy, jak zaprší tak je z toho bahno co se lepí na boty jako plastelína... a samozřejmě tím tu půdu i vyrovnám a připravím na setí trávy...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika