zahradni solarni osvetleni



host - 132.209 (?)
7.11.2016 13:51

Zdravím, my jsme to vyřešili s Philipsem. Jejich venkovní osvětlení nás zaujalo nejen svým moderním a čistým designem, ale taky dlouhou životností a energetickou úsporou. Máme jak nástěnné světlo u vchodu, tak i bodová světla na zahradě a naprostá spokojenost!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 0.234 (?), 14.7.2008 15:32

Dobrý den,

   vřele doporučuji diodové žárovky na 12V přes trafo - skoro žádná spotřeba energie, spolehlivé, velice bezpečné (kabely - resp. drátky stačí "zahrabat 10cm pod zem). Vyšší cena, ale rychlá návratnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 132.209 (?), 7.11.2016 13:51

Zdravím, my jsme to vyřešili s Philipsem. Jejich venkovní osvětlení nás zaujalo nejen svým moderním a čistým designem, ale taky dlouhou životností a energetickou úsporou. Máme jak nástěnné světlo u vchodu, tak i bodová světla na zahradě a naprostá spokojenost!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 113.114 (?), 7.5.2018 22:54

My máme na zahradě zabudovaná zahradní světla Ale ani takové ty zapichovátka nejsou úplně špatné. Určitě ale nekupuj ty nejlevnější. Ty dlouho nevydrží. Když koupíš kvalitnější, tak ty vydrží svítit skoro celou noc. Navíc ti s nimi odpadá jakákoliv práce s instalací. Prostě to zapíchneš tak kde chceš, plus je můžeš kdykoliv přesunout. Já jsem jsem zvolil zabudované osvětlení čístě proto, že se jsem to tak chtěl a líbí se mi to tak. Takže za mě, záleží čistě na tobě, jaké osvětlení tam chceš mít. Dobré jsou obě

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Juliána - (16) - 7.87 (?), 2.4.2010 8:34

V loňském roce jsem si koupila zahradní solární světýlka, takové ty v OBI jedno cca za stovku. Letos ze čtyřech tři nesvítí. Jde s tím něco dělat, nebo jsou na vyhození? Prosím sdělte své zkušennosti. Předem děkuji. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6488) - 70.100 (?), 2.4.2010 8:54

Vzhledem k ceně a původu jde asi o ten nejlowendovatější lowend. Příčinou poruchy budou nejspíš NiCd akumulátory. Můžete  - pokud to jde a dokážete - v jednom světle akumulátor vyměnit za NiMh typ o podobné kapacitě. Až budete kupovat nová světla, shánějte s NiMh akumulátory. Pokud neseženete v originále, NiMh akumulátory si kupte a ve světlech vyměňte. NiCd aku pro tento druh provozu jsou zcela nevhodné a brzy odejdou na paměťový efekt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Juliána - (16) - 7.87 (?), 21.4.2010 13:01

Děkuji za radu, vyměnila jsem NiCd akumulátory za NiMh, všechny čtyři krásně svítí. Děkuji J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Janička - (6) - 56.254 (?), 5.7.2010 10:11

Mám také nabíjecí solární lampičky a sem snima moc spokojena! Přes den se nabijou a v noci krásně svítí. Koupila sem je v kauflandu za 70Kč a pořád fungujou. Je to opravdu i jako dekorace

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 29.6.2012 23:06

Solární lampičky na zahradě mám, občas manžel musí vymněnit baterie, ale svítí už dost dlouho a je to dekorativní.Letos jsem si koupila solární reflektory se samostatným panelem a to se mě líbí mnohem víc a nasvítíte si světlem na kloubu kam chcete.Jedna sada má 3reflektory a platila jsem 540Kč.Určitě si ještě dokoupím i podvodní do jezírka a na fontánku.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.126 (?), 29.6.2012 23:35

A co v zimním období kdy je krátký den a baterie se dostatečně nenabije?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Robobrouk - (20) - 61.208 (?), 29.6.2012 23:43

V zimním období světla uklízím.Svítíme jen klasicky elektrickým osvětlením kolem cesty a domu.V záhonech to mám jen v létě na parádu a potěšení oka,smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika