Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím borci, idem sa s vami podeliť o moje skúsenosti... vlastnoručne sa mi podarilo zrealizovať vrt s vrtákom o priemere 150mm do hĺbky cca 4 metrov na južnom slovensku. voda sa objavila prví krát v hĺbke cca 3 metre.. Podarilo sa mi zavrtať ešte do hĺbky 4 metrov odkial som ťahal šuter + bahno + piesok ale potom som sa zastavil. Strčil som tam kanalizačnú rúru o priemere 125mm a skúšal vrtaať v nej ale bez výsledku pretože sa mi vrtákom nepodarilo nič ťahať. Následne som si vyrobil tzv. Planžel - metrová rúra na spodku s gumovou klapkou ktorú som ťahal hore dole a naberal spodok... občas som niečo vytiahol ale nebolo to nič extra pretože som sa s trubkou neposunul ani o 10 centi... oredoikladám že mam v jame väčšie kamene ktoré mám problém vyvrtať. Uvažujem nad vrtákom v kovovej rure s klapkou a skúsiť vrtať tak.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika