Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Chápu Vás. Na části pozemku mám stejný problém - prorůstání plevele. Otevřela jsem vlákno, abych našla konstruktivní radu. V čem mám ale potíž, je Váš článek a to, co vyvolal. To, že máte se sousedy dobré vztahy, vyměňujete slivovici a zeleninu a přitom je považujete za pitomce a označujete vidláky. To je pro mě velmi nepříjemné. A asi i pro ostatní. Mou situaci beru tak, že já jsem ta, která chce mít u plotu kytičky, zatímco soused trávu. Je to má volba, takže i má péče. Na vesnici bydlím, vážím si všeho, co mi poskytuje. Do města dojíždím za prací a také si vážím toho, co mi poskytuje. Mám moc ráda vesničany a také měšťáky. Sousedské vztahy máme dobré a to je pro mě víc, než ta práce s plevelí. Přeji Vám, abyste si na své zahradě užívala při jakékoli práci klid, pohodu, pokoru a radost. Lenča
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika