Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk)



host - 74.122 (?)
5.7.2018 21:40

Není to zase tak moc drahé né? Ten nábytek na zahradu, koukal jsem se na internet a je to docela v pohodě :) 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 9.158 (?), 29.7.2021 11:37

Líbí se mi tam těch sestav víc, ale upřímně si nejsem jistá jaký materiál zvolit, aby nám to nějaký ten rok vydrželo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.197 (?), 19.7.2021 20:14

Kde mají pěkný nábytek, tak je eshop gardenspace.cz, na který jsem narazila a kde jsem si vybrala krásnou soupravu na zahradu, tak jsem na ni zvědavá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 104.66 (?), 6.6.2017 8:46
ono je to s tou kvalitou různé, jednou člověk koupí dobře a jednou zase ne :/ ale většinou se mi teda podařilo sehnat dobré kousky nábytku za super cenu, které vydržely nějaký ten rok
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 169.67 (?), 11.5.2012 12:20

Dobrý den,

Já jsem nakupovala zahradní nábytek od společnosti Concept. Je fakt, že je to elektro, ale mají zajímavý výprodej zahradního nábytku. Mám ho venku a zatím na něm není vidět žádné poškození. Je ratonový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 104.66 (?), 11.6.2018 10:01

musím říct, že po roce co jsem si koupil zahradní nábytek ve sconto nábytku je nábytek skoro jako nový :) jasně, trochu vybledlý od sluníčka, ale jinak pohoda. Na tu cenu kolik to stálo jsem maximálně spokojený

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 134.1 (?), 11.3.2014 14:05

ANo, asi nie su profíci, ale my mame asi už štvrtu sezónu komplet lavicka, 2 židle, stol - a ok, spokojenost aj primeraná cena - a celú zimu ven pod terasou - 2 x natrené olejem a je to ok. Samozrejme da sa kupit este pohodlnejsie, kvalitnejsie - ale tady to pomer cena a kvalita, asi cca 8 tis.kč - spokojenost velká...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 74.122 (?), 5.7.2018 21:40

Není to zase tak moc drahé né? Ten nábytek na zahradu, koukal jsem se na internet a je to docela v pohodě :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 110.46 (?), 17.7.2018 12:05

kupovat nábytek na zahradu je v cajku :) je toho na internetu a v obchodech tolik, že si člověk musí vybrat i kdyby nechtěl :D nebo taková je moje zkušenost :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 98.69 (?), 15.7.2017 11:23

Moje zkušenost s nábytkem s JYSKu je bohužel negativní - zboží je sice levné, ale vydrží opravdu jen pár měsíců, což je samozřejmě špatně. Problém je, kde sehnat kvalitní nábytek za dobrou cenu. Já už jsem v podlední době nákupy tohoto typu řešila tak, že jsem si počkala na konec sezóny a pak potřebné věci nakoupila. V tu dobu se prodejci zbavují naskladněného zboží a ty slevy jsou fakt enormní. Stačí si v září/říjnu pohlídat velké obchody jako Mall či Alza (případně můžete využít nějakejch porovnávačů a nakoupíte kvalitní kousky se slevama až 80%. Tato metoda má samozřejmě velkou nevýhodu v tom, že daný nábytek nemáte hned ale až další sezónu, ale pro mne to za tu úsporu stojí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
sengge - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 45.168 (?), 5.2.2019 13:13

My máme jedenáctý rok teakové skládací židle s područkami z Ikey. Na jaře je vytáhneme z dílny, kde přezimují, napustím je olejem a přitáhnu šrouby, celé léto jsou pak venku na terase, na dešti a slunci. Někdy koncem října je zase uklidíme. Dřevo ztmavlo a praskla jedna laťka na sedáku, kde byl suk, což vyžadovalo dvacetiminutovou opravu. Jinak jsou naprosto v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika