Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk)



host - 169.67 (?)
11.5.2012 12:20

Dobrý den,

Já jsem nakupovala zahradní nábytek od společnosti Concept. Je fakt, že je to elektro, ale mají zajímavý výprodej zahradního nábytku. Mám ho venku a zatím na něm není vidět žádné poškození. Je ratonový.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 9.158 (?), 29.7.2021 11:37

Líbí se mi tam těch sestav víc, ale upřímně si nejsem jistá jaký materiál zvolit, aby nám to nějaký ten rok vydrželo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.197 (?), 19.7.2021 20:14

Kde mají pěkný nábytek, tak je eshop gardenspace.cz, na který jsem narazila a kde jsem si vybrala krásnou soupravu na zahradu, tak jsem na ni zvědavá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 104.66 (?), 6.6.2017 8:46
ono je to s tou kvalitou různé, jednou člověk koupí dobře a jednou zase ne :/ ale většinou se mi teda podařilo sehnat dobré kousky nábytku za super cenu, které vydržely nějaký ten rok
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 169.67 (?), 11.5.2012 12:20

Dobrý den,

Já jsem nakupovala zahradní nábytek od společnosti Concept. Je fakt, že je to elektro, ale mají zajímavý výprodej zahradního nábytku. Mám ho venku a zatím na něm není vidět žádné poškození. Je ratonový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 104.66 (?), 11.6.2018 10:01

musím říct, že po roce co jsem si koupil zahradní nábytek ve sconto nábytku je nábytek skoro jako nový :) jasně, trochu vybledlý od sluníčka, ale jinak pohoda. Na tu cenu kolik to stálo jsem maximálně spokojený

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 134.1 (?), 11.3.2014 14:05

ANo, asi nie su profíci, ale my mame asi už štvrtu sezónu komplet lavicka, 2 židle, stol - a ok, spokojenost aj primeraná cena - a celú zimu ven pod terasou - 2 x natrené olejem a je to ok. Samozrejme da sa kupit este pohodlnejsie, kvalitnejsie - ale tady to pomer cena a kvalita, asi cca 8 tis.kč - spokojenost velká...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 74.122 (?), 5.7.2018 21:40

Není to zase tak moc drahé né? Ten nábytek na zahradu, koukal jsem se na internet a je to docela v pohodě :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 110.46 (?), 17.7.2018 12:05

kupovat nábytek na zahradu je v cajku :) je toho na internetu a v obchodech tolik, že si člověk musí vybrat i kdyby nechtěl :D nebo taková je moje zkušenost :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 98.69 (?), 15.7.2017 11:23

Moje zkušenost s nábytkem s JYSKu je bohužel negativní - zboží je sice levné, ale vydrží opravdu jen pár měsíců, což je samozřejmě špatně. Problém je, kde sehnat kvalitní nábytek za dobrou cenu. Já už jsem v podlední době nákupy tohoto typu řešila tak, že jsem si počkala na konec sezóny a pak potřebné věci nakoupila. V tu dobu se prodejci zbavují naskladněného zboží a ty slevy jsou fakt enormní. Stačí si v září/říjnu pohlídat velké obchody jako Mall či Alza (případně můžete využít nějakejch porovnávačů a nakoupíte kvalitní kousky se slevama až 80%. Tato metoda má samozřejmě velkou nevýhodu v tom, že daný nábytek nemáte hned ale až další sezónu, ale pro mne to za tu úsporu stojí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
sengge - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 45.168 (?), 5.2.2019 13:13

My máme jedenáctý rok teakové skládací židle s područkami z Ikey. Na jaře je vytáhneme z dílny, kde přezimují, napustím je olejem a přitáhnu šrouby, celé léto jsou pak venku na terase, na dešti a slunci. Někdy koncem října je zase uklidíme. Dřevo ztmavlo a praskla jedna laťka na sedáku, kde byl suk, což vyžadovalo dvacetiminutovou opravu. Jinak jsou naprosto v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika