Příspěvky uživatele - 104.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 18.6.2018
bodla by rada nebo tip na nákup zahradního nábytku :) jakože moc se v tom nevyznám, ale potřebujeme koupit nějaké posezení na zahradu a taky za to nechci dávat majlant..
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 11.6.2018
musím říct, že po roce co jsem si koupil zahradní nábytek ve sconto nábytku je nábytek skoro jako nový :) jasně, trochu vybledlý od sluníčka, ale jinak pohoda. Na tu cenu kolik to stálo jsem maximálně spokojený
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 4.6.2018
souhlasím s vámi! Je to uplně na pohodu a v klídku kupvoat to ve velko obchodech. Ono se moc nevyplatí investovat pořádné peníze do zahradního nábytku, protože to stejně dlouho nevydrží
Jak vybírat zahradní nábytek?, 14.6.2017
já vám teda nevím, ale já jsem si nábytek kupoval na zahradu a na balkon přes Sconto nábytek za tu cenu kteoru tam mají tak se to ani nevyplatí si vyrábět sám...
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 6.6.2017
ono je to s tou kvalitou různé, jednou člověk koupí dobře a jednou zase ne :/ ale většinou se mi teda podařilo sehnat dobré kousky nábytku za super cenu, které vydržely nějaký ten rok
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 30.5.2017
já vám nevím, ale myslím si že je to zbytečně drahé ten zahradní nábytek... též bych ocenil nějakou levnou variantu zahradního nábytku, tak jeslti můžete třeba poradit...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika