Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk)



host - 74.122 (?)
24.6.2018 21:13

dávejte si zase bacha na to, že když to bude moc levné, tak ať ten nábytek taky něco vydrží. Né vždy dávejte na cenu :) taky musíte zkoušet kvalitu. Zahradní nábytek musí něco vydržet!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
host - 240.4 (?), 31.5.2017 11:29

Z Ikey máme doma kde co, poměr kvalita cena odpovídající. Neberu to jako hodnotnou investici do budoucnosti pro vnoučata, ale jako užitnou věc, kterou po dvaceti letech někdo po mně vyhodí při rekonstrukci. Líbí se mi i ten vzhled těch věcí. V Jysku jsem kupovala tak povlaky na polstáře.

Nicméně "levný" zahradní nábytek, kovový, jsme pořídili v Bauhausu, někdy koncem srpna, jak se snaží vyprodat zásobu. Byly to ty sety, co jsou celé léto vystavené venku před vchodem. Nic tomu nebylo a cena vyšla za půlku, i velký stůl, u kterého se nají 8 osob. Je to už pár let, ale podobnou výprodej tam vidím každoročně. Mají pak ve slevě i ten dřevěný nábytek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 160.123 (?), 11.7.2012 9:35

Dobrý den,

my jsme si v loni koupili set Luxusní kombinovaný Hecht DYNASTY SET (Plus). Jsme velmi spokojeni. Je z tropického dřeva meranti, je masivní, pevný, kulatý stůl má uprostřed kulatou točnu (super). Stůl je poměrně hodně velký, tak že jsme si přikoupili 2 židle navíc a pohodlně si k tomuto stolu vleze 6 lidí.

Nábytek byl přes zimu venku (pod krytou střechou a pořád vypadá jak nový, stačí 1x do roka přetřít teakovým olejem.

Židle jsou také masivní a velmi pevné, velmi pohodlně se v nich sedí, mají vyšší opěradlo a důležité pro nás je, že jsme všichni "velkotonážníci" a nábytek se ani nehne... Opravdu naprostá spokojenost a cena super. Stačí také 1x do roka přitáhnout na židlích šrouby. Přikoupili jsme si také ve stejném designu a typu a barvy dřeva servírovací stolek a lehátko- taky jsme velmi spokojení...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 66.80 (?), 5.3.2018 0:50

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za doporučení! Zrovna jsme sháněli zahradní nábytek k našemu nově zakoupénemu domu. Dlouho jsme vybírali a nakonec jsme dali na vás, moc se těšíme až se venku oteplí, a budeme si pod pergolou na novém nábytku vypít kávu, nebo si něco ugrilovat..laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 104.66 (?), 18.6.2018 8:42

bodla by rada nebo tip na nákup zahradního nábytku :) jakože moc se v tom nevyznám, ale potřebujeme koupit nějaké posezení na zahradu a taky za to nechci dávat majlant..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 74.122 (?), 24.6.2018 21:13

dávejte si zase bacha na to, že když to bude moc levné, tak ať ten nábytek taky něco vydrží. Né vždy dávejte na cenu :) taky musíte zkoušet kvalitu. Zahradní nábytek musí něco vydržet!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Vašek38 - (2) - 45.137 (?), 5.2.2019 11:24

Hecht mi přijde poměrně solidní alespoň v poslední době- ale mám pocit, že je u nich třeba hodně koukat na konrkténí výrobky a vybírat důkladně, protože ty nejlevnější kusy z jejich prodejny jsou opravdu nepoužitelné. Osobně jsem teď minulou sezónu koupil nábytek z http://i-market.cz/ a jsem s ním taky spokojený, i když to byla trochu sázka do loterie- ale měli zrovna dost výrazný posezóní výprodej a těžko se odolávalo. Pokud nepotřebujete nábytek hned, tak určitě shánějte těsně po sezóně, nebo už koncem sezóny- to se dají chytit hodně zajímavé kousky za super ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika