Příspěvky uživatele - 45.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 5.2.2019
Hecht mi přijde poměrně solidní alespoň v poslední době- ale mám pocit, že je u nich třeba hodně koukat na konrkténí výrobky a vybírat důkladně, protože ty nejlevnější kusy z jejich prodejny jsou opravdu nepoužitelné. Osobně jsem teď minulou sezónu... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 30.3.2018
Tak já nevím- buď záleží na krtkovi, nebo je mezi těmi odpuzovači tak velký rozdíl- my máme doma nějaký solární no-name (už ani nevím, kde kupovaný) a u nás teda funguje poměrně dobře... vyzkoušeno několikrát opakovaně. Na druhou stranu má tchán něco... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 14.2.2018
Určitě bych doporučil vybírat ty klasické staré odrůdy- tzn. středně velké, možná spíše menší plody tmavě modré barvy. S kamarádem, který má palírnu jsme pár možností vyzkoušeli a tyhle roky osvědčené odrůdy byly nejlepší. Ale jaký je přesný odborný... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika