Příspěvky uživatele - 160.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Katalpa - olistění?, 25.5.2016
Já jsem koupila katalpu nana před 14 dny-nádhernou, vysokou, rovnou, s krásně tvarovanou korunou. Už při koupi měla sem tam vystrčené drobné lístečky. Teď už je celkem slušně olistěná, tak že si myslím, že se chytla..Sousedi mají také katalpu nana,... celý příspěvek >
Buk červenolistý, 4.8.2015
Dobrý den, děkuji za cennou informaci. Mohl byste vložit foto Vašeho buku? Moc by mě to zajímalo...
Mravenci ve skalce, 16.6.2015
Dobrý den, ve skalce a na vřesovišti mám snad tisíce mravenců. je jich takové množství, že většina skalniček je podhrabaná mravenci, je tam i velké množství vajíček, rostliny hynou..Nemáte na to někdo fígl, jak mravence zlikvidovat, aby to neublížilo... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.5.2013
Dobrý den, chtěla bych tento přípravek použít do našeho malého jezírka (asi 2,5-3 kubíky). Na návodu na e-shopu je napsáno, že se odměřené množství přípravku má vložit do punčochy do poslední komory filtru. Máme filtr kupovaný molitanový a tam se to... celý příspěvek >
Filtrace, 20.5.2013
Dobrý den, máme malé jezírko, asi 2,5- 3 kubíky.  Chtěl bych vědět, jestli je na takové malé jezírko vhodná písková filtrace (zda se vůbec používá), popřípadě jestli se pískové filtrace pro menší jezírka vůbec prodávají (zatím jsem viděl tlakové... celý příspěvek >
Oleander - chorý list, 28.8.2012
Je to rakovina oleandru. Neléčitelné, nic na to neexistuje. Buďto zlikvidovat celou rostlinu, nebo ostříhat všechny napadené větve a listy. Pokud je rostlina vzrostlá, přežije, ale rádo se to vrací... a můžou to chytit ostatní oleandry okolo...
Zkušenosti s "levným" zahradním nábytkem (např. Ikea, Jysk), 11.7.2012
Dobrý den, my jsme si v loni koupili set Luxusní kombinovaný Hecht DYNASTY SET (Plus). Jsme velmi spokojeni. Je z tropického dřeva meranti, je masivní, pevný, kulatý stůl má uprostřed kulatou točnu (super). Stůl je poměrně hodně velký, tak že... celý příspěvek >
Solární ohřev vody, 26.6.2012
Dobrý den, máme nadzemní bazén o průměru asi 4,7 m, obsah kolem 17m3. Používáme jej asi 5 let. K němu máme kupovanou pískovou filtraci a černou gumovou ohřívací plachtu, kterou máme upevněnou na kovovo-dřevěné konstrukci. Plachta dobře sloužila,... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Bohužel plot není náš, ale sousedův a je dost chatrný, tak že dát na něj něco- to by asi dlouho nepřežil a sousedům by se to asi moc nelíbilo... Já také nejsem zrovna zastáncem thují, jsou vidět všude, ale obrázky, které jsem přiložila už nejsou... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
No od thují je daleko asi 2m, možná o něco víc... Ale budu poctivě zaštipovat raději o něco dřív... A pokud srostou thuje dohromady k sobě, tak bychom je chtěli zastřihovat (ze všech stran), aby vytvořily celistvý plot. Zvolili jsme smaragdy kvůli... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Děkuji za radu. Smrček by měl být mini (alespoň jsem ho tak kupovala, konečná výška max.2,5-3 m asi v 15 letech- tak jsem si říkala, že bych ho třeba ve výšce 180 cm začala zaštipovat... (?) A asi bude mini, kupovala jsem ho ve specializovaném... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Já jsem si sedum nasadila do skalky. To ale máte sesazeno několik rostlinek dohromady, když Vám to dělá tak nádherný kompaktní kulatý keřík, ne?? Vypadá to moc hezky. Já jezdím do zahradnictví také, ale je tam těch kytek strašně moc a ještě se v... celý příspěvek >
Čím škodí mravenci?, 19.6.2012
No my máme mravence úplně všude... hlavně na skalce a všude na zahradě pod kameny... Čím je zlikvidovat, ví někdo???
Rezavé thuje zerav smaragd, 7.6.2012
No, zkuste to, ale v případě, že už rezaví i z Vaší strany, tak bych tomu moc nadějí nedávala, ale přála bych Vám, aby se z toho dostaly... Pokud je fotka ze sousedovy strany, tak je to víc než jasné... Nebylo by dobré se sousedem promluvit??... celý příspěvek >
Rezavé thuje zerav smaragd, 5.6.2012
Ještě něco dodám... ty thuje jsou rezavé úplně celé, nebo jen viditelná polovina každé thuje na fotce??? Záleží, jestli odešly jen větvičky, nebo jestli je to i kořenech... to by bylo po nich... Záleží na okolnostech..snad je úplně ošmikat (vše,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika