Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů



host - 170.55 (?)
5.1.2015 18:06

Dobrý den chci se zeptat jakou ste volily prepravu do cech z obchodu.je mozne to poslat na dobirku.

diky

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 49.247 (?), 27.5.2014 23:11

Škoda, že jsem si Váš příspěvek nepřečetl dříve. Pořídil jsem teď čerpadlo Aquaking - ECO-FTP 16.000 - které má při 180w v 1m dávat cca 12 500l a skutečnost bude někde okolo těch 8 000.

Zajímavé je, že tímto čerpadlem jsem chtěl nahradit dvě čerpadla Oase optimax 10 000 zapojené za sebou (papírově celkem130w) o kterých jsem si myslel že budou mít určitě horší výkon než ten Aquaking, ale opak je pravdou :-(jsou o chloupek lepší. No pozdě.  Je otázkou jestli tahle levná čerpadla (Jebao, Aquaking atd.) jsou opravdu výrazně horší než ověřené značky - oase, messner atd., no zkoušet to nehodlám, čerpadel už mám doma dost :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.136 (?), 25.12.2014 20:33

potvrzuji obchod nema chybusmileyfiltrace je v podstate cinska kopie biotecu tak nemam obavy o funkcnost, jen to bude chtit upravit odkalovaci zatky, prevrtam je a dam je z boku anebo ty filtry napojim vedle sebe a ne jak to ma prodejce, to uz je detailsmileyjinak koupil jsem tam ctyri krabice filtru, cerpadlo 10 000l/h a skimmer jebao 50,cena i s dopravou a ruznejma poplatkama za prevod atd necelych 8 500kc, vazne to je na pohodu, takova zajimavost, u nas se ten filtr prodava(dva filtry zapojene za sebou plus uv lampa)pod jinym nazvem a stoji nakejch 12 000kc az 15 000kc, docela masakrsmileytakze dekuji panovi ktery sem dal odkaz na zmineny obchod, jinak ja jsem tu nedavno resil biotec18 a tam mi to v podstate rozmluvily, ten biotec18smileytimto jim chci podekovat za usetrene prostredkysmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 170.55 (?), 5.1.2015 18:06

Dobrý den chci se zeptat jakou ste volily prepravu do cech z obchodu.je mozne to poslat na dobirku.

diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 99.136 (?), 5.1.2015 18:24

na dobirku to nejde, take jsem to tak chtel ale neposilaj, takze platba predem a bral jsem dopravu dpd, tusim dopravne je 28ecek, normalne jsem vybral zbozi a vlozil do kosiku, vyplnil udaje a oni poslali veskere informace mailem, bankovni spojeni atd, zaplatil jsem a do tejdne jsem to mel doma, vse perfektne zabalene

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 170.55 (?), 5.1.2015 19:23

ještě se zeptam da se sehnat i štěrbinový filtr nikde sem ho nenašel.Jo 28 eur se pohybuje doprava taky si něco objednám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 99.136 (?), 5.1.2015 20:05

myslim ze ho tam nemaj, ja se teda po nem nepidil, udal jsem ho doma s prepraveksmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 6.36 (?), 9.1.2015 13:16

taky musím potvrdit spolehlivost obchodu Wiltec. zakoupil jsem tam uv lampu 36W a i dvěma náhradními zářiči mi vyšla pořád levněji než jsem sehnal u nás. a vypadá hodně masivně, žádný lacný plast. je fakt, že přišla s rozbitým válcem ale obratem po reklamaci poslali druhý zdarma. takže joako jo!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.7 (?), 2.2.2015 14:41

By ma zaujimalo, ake mate skusenosti s filtraciou sunsun. Zaroven by som chcel vediet, ci by nebolo vyhodnejsie kupit 2 jednotky a zapojit vedla seba ako strednu filtraciu kde 2 bedne su zasebou. Pripadne 2 stredne do serie. Uvazujem o kupe tejto filtracie a mam jazierko 6 m2 a aj sa dost zeleni. V jazierku mam ryby, asi 10 slnecnic a 2 x 20 cm liene. plus zaby, mnozstvo lekien, listy zo stromov atd. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.111 (?), 2.2.2015 19:33

Cital som na nemeckej stranke, ze nie je vhodna na velmi znecistenu vodu. Vraj sa zanasa spodna cast velmi rychle a treba to stale cistit. Vraj by to potrebovalo nejaky predfilter.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.136 (?), 2.2.2015 21:58

myslim ze nejakej predfiltr neni vubec na skodu u jakekoliv filtrace, ja jsem si ho udal doma za tisic korun a je to sakra velkej rozdil oproti tomu kdyz neni, prodluzuje se doba cisteni a cely to funguje uplne jinak nez kdyz nenismiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika