Příspěvky uživatele - HoldingInfinity

Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 28.8.2014
možná mi tu někdo řekne, že je to prasárna, ale já přesazuju kosatce velmi jednoduše a téměř kdykoli se mi zachce a ještě se mi nestalo, že by mi uhynul... Vezmu starý nůž, vyberu rostlinu, kterou chci, vyříznu jí i s kouskem drnu, na další... celý příspěvek >
Filtr, 28.11.2009
Já to řeším okometricky, ono je vidět, že se z toho vlivem toho octa vylučuje všechen ten bordel (jde z toho pěna). Prostě hodťe do kýble (sudu) Váš zeolit a nalejte ocet až to přestane bublat je zřejmě po reakci. Aspoň tak to dělám já:-)
Jaké čerpadlo pro moje jezírko poradte, 28.11.2009
SICCE Aqua 3 4000 koupil jsem před začátkem sezony a musím říct, že bezva, průtok je 3850l/hod max. (nulová výška), příkon je 50W. Zároveň taky umí přisávat vzduch a bezvadná věc je, že díky dobře řešené konstrukci se nezanáší zdaleka tak rychle... celý příspěvek >
Kapři koi, 28.11.2009
Pokud používáte léčiva preventivně (nikoli léčebně) snižujete zbytečně jejich účinek... Když už chcete radit takto je rozumnější použít nějaké několikaminutové koupele ve vodě s vyšší koncentrací ozonu. Tzn. třeba 10l mísu na focení koi naplnit... celý příspěvek >
Proti zamrzání jezírka, 25.10.2009
tím tlačením vody nahoru promíchávate vodu o různé teplotě a ochlazujete teplejší vrstvu u dna, kde ryby zimují.
Zazimování jezírkových rostlin, 15.10.2009
Ani jedno se mi nikdy nepovedlo :/ prý se taky nějak zazimovávájí do vlhkého písku, ale nevím, žádná rada mi nepomohla, takže je asi nejlepší vyzkoušet, když na něco přijdete, podělte se s námi :)
Zazimování jezírkových rostlin, 12.10.2009
Nevím co konkrétně máte za rostlinky, ale všecky co mám v pobřežní zóně v zimě samozřejmě zdechnou, ale na jaře zase obraší, takže není třeba se s tím zatěžovat. Stačí aby byly pro naší klimatickou zónu. Perfektní je třeba Sítina, ta myslím je... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 5.10.2009
To ale není stejná folie...0.5 mm je hobbyfol...1mm je alfafol... Jinak Oase folie spolehlivě už pátý rok, včetně vynořených okrajů v létě i zimě... pohoda :-) Možná záleží i na kusu, zkušenostech se značkou, no kdo ví :) hlavně ať slouží :-)
Řasy v jezírku (vláknité) - prevence, 5.10.2009
Některé ryby jsou na měď citlivé, měděné drátky nebo plechy jsou s odpuštěním hloupost. Co se týče toho kačírku, já bych tam prostě žádný neměl... folie časem poroste hnědým biofilmem a nikdo nepozná zda to je přírodní dno nebo folie... Jinak... celý příspěvek >
Řasy v jezírku (vláknité) - prevence, 3.10.2009
při jezírku o objemu 1600 litrů mi ten i-tronic přijde jako předražené řešení... asi jako litá kola za 15000 na škodovce 120...
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 2.10.2009
Oase 1mm nebudu říkat ve které firmě, stojí aktuálně 125 kč/m2... co se týče mě, tak si Fatra může svou folii nechat :-)
Filtrace, čerpadlo atd, 17.9.2009
Pokud máte filtraci na gravitační bázi, musíte počítat s tím, že trubky mají nějaký průtok a podle toho volit čerpadlo. V podstatě, pokud používáte Center Vortex od Tripondu, tak byste tam měli mít myslím 110mm potrubí? To by mělo zvládnout i to... celý příspěvek >
Štěrk místo kačírku, 17.9.2009
asi máte pravdu, já si vždycky představím takový ten větší ostrý štěrk :-)))
Štěrk místo kačírku, 16.9.2009
Argument zranění ryb význam má, ale pokud tazatel chce chovat pár karásků tak ho samozřejmě ztrácí... Viděl jste někdy jak probíhá tření třeba u Koi kaprů? A teď nemyslím nějaké malé čudly ale větší koi? :) Pokud ano, víte, že můj argument význam... celý příspěvek >
Žabí schůdky, 15.9.2009
suchý kmínek nějakého menšího stromku? :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika