Spodní voda vs.zahradní jezírko



Stuff - (12) - 248.164 (?) 
2.3.2012 14:21, zobrazeno: 3357x

Zdravím, s oteplením a táním sněhu se mi opět ukázala síla spodní vody. Už podruhé se mi stalo že mi spodní voda začala zvedat fólii takovým způsobem že voda z jezírka vrchem vyteče a ryby nakonec zůstanou nasuchu. Jak je to možné, dá se s tím vůbec něco dělat? Setkal se s tím někdo?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
ospaly - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (97) - 247.157 (?), 2.3.2012 19:02

Zdravim. Asi iba vybrat foliu a na dno polozit vrstvu strku, tak aby sa spodna voda mohla tlacit vo vrstve strku popri jazierku nahor. Mozno by pomohla aj nejaka jama pri jazierku, ktora by odviedla spodnu vodu spod jazierka, a nemuseli ste jazierko znova prebudovavat. Ale idealna je kombinacia drenazna vrstva pod celym jazierkom a jama vedla jazierka samozrejme spojena s drenaznou vrstvou, z jamy samospad dalej od jazierka, alebo cerpadlo s plavakom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.123 (?), 5.3.2012 18:27
pokud vim tak se v těchto připadech dava beton
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika