Jak zakryt černou folii?



Stránky: 1,  2   
host - 240.7 (?) 
29.12.2009 19:52, zobrazeno: 17996x

Zdravim vsechy chtel bych se s vami podelit o muj napad co jsem zkousel a vyslo to, pred tremi lety jsem si vybudoval jezirko jenze mam trosku strmy svah a tak mi vyleza folie a tak jsem uvazoval jak to zamaskovat a po trech letech jsem to vymysle.Koupil jsem si pletivo s malymi oky. Tvaru jsem docili tak ze jsem vzal drat (hlinikovy) hruby asi 1cm a ohnul jsem ho do pozadovaneho tvaru na to jsem navazal to pletivo tak jsem ho vytvaroval.pod pletivo jsem dal geotextilii a pod geotextilii jsem jeste dal cernou folii.koupil jsem si lepidlo na obklady mrazuvzdorne a na pletivo jsem dal malou vrstvu lepidla nechal jsem to nachvili zatvrdnout a potom jsem na to daval kacirek.chci vam rict ze to vypada pekne behem hohoto tydne tady dam fotky a ukazu vam jak jsem to delal a jak to vypada.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 29.12.2009 23:10

rozhodně dejte foto, jsem moc zvědavá!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.147 (?), 30.12.2009 12:10

Ja sa chystam na nieco podobne, ale skor v podobe obkladu zo stiepaneho kamena, aby jazierko bolo ako prirodne v skale. Chcem si vybetonovat aj filter.

Na foto sa tesim. Napiste prosim, aky typ lepidla ste pouzili. Trochu ma mata jedna vec. Obsah latok v lepidle. Mozno chemicky Ali by vedel, co taketo lepidla obsahuju, alebo kde sa dostat k info. Azda by bolo dobre ist do lepidiel ktore sa pouzivaju na obklady vb bazenoch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Danče - (1) - 240.7 (?), 2.1.2010 9:24

Zdravim dnes jsem chtel vlozit fotky a nejak mi to tady nejde nemate nekdo zkusenosti s tim?

foto
foto
foto2
foto2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 6.1.2010 21:47

Vypadá to dobře! předpokládám, že ten vršek jste nechal odkrytý, aby bylo vidět jak je to udělané. Jen to pletivo bych se bála, že to propíchne folii. V podstatě přesně to samé se dá koupit plastové - je to rohová perlinka - dá se i tvarovat nastřižením - používá se při zateplování na polystyren (následně přijde lepidlo). 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 240.7 (?), 7.1.2010 16:56

Zdravim z druhe strany mam geotextilii a a pod tim mam jeste hrubou folii a nemam strach ze by mi to propichlo folii. muzete prosim dat nejakou fotku vasecho jezirka dekuj predem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 7.1.2010 19:45

Dobrý den, to s tou perlinkou mě napadlo, protože jsme v létě zateplovali a já plácala lepidlo na perlinku a polystyren. 

Já mám spíš tůňku, než jezírko protože mám málo místa tak aby tam bylo dost vody a přiměřená hloubka, mám stěny skoro kolmé. Zakrytí fólie jsem řešila velkým přesahem desek a cihel na okraji. I když to předělávat nebudu, tak mně tyhle věci moc zajímají. Jak to kdo udělal, jak to vypadá a tak.  Zdravím!

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 101.8 (?), 3.2.2010 20:16

doufám že to lepidlo nevadí rybám nebo rostlinám?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.7 (?), 10.2.2010 15:40

zdravim jeste to nemam vyskousene ale ja myslim ze ne protoze jsem mel vodopad a ten jsem delal s tim stejnym lepidlem a ryby zijou a rostliny rostou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
MattoniZn - (17) - 106.214 (?), 20.2.2010 7:15

zdravím všechy, už jsem o tom jednou psal v nějakém příspěvku na okraje jezírka, já jsem použil černou geotextilii kerá se používá v zahradnictví. Tím jsem docílil, že není vydět popřehýbaná fólie na okraji a taky za nějaký čas se udělala na ty geotextilii řasa, takže na břehu s rostlinama se skoro stratila a není vydět černý okraj. dám sem odkaz na nějaké fotky z budování jezírka ale současné tam zatím nemám. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika