Filtrace nexus



host - 107.81 (?)
21.7.2017 10:22

No ten nexus co mate vy, ja chcem len mat z dvoch sudov (200 l a 60l), bude to jedna cast z filtracie. Pozrel som aj na ich stranky a cosi som nakreslil. Myslite, ze by to mohlo takto fungovat? Ked zapnem cistenie filtra, otvoril by som supatko na cistenie, odvod zavrel a vzduch by som zapol vo vacsom sude a naopak v malom sude by som ho vypol. Odpad fi 50 by som nasledne otvoril.


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 17.7.2017 0:36

no reknu vam ze jsem s toho taky nadsenej, jen teda podotykam ze ta kopie neni jedina filtrace, myslim ze uz jsem to psal tady nekdy v minulosti, za tou kopii nexusu mam starej biotec 10 a pak vedle jezirka mam zakopanej 300l sud s husima krkama ktery jsou provzdusnovany, ten biotec 10 a ten zakopanej sud mam uz nakym ctvrtym rokem plus minus, mel jsem tu filtraci od wiltecu a nestihalo to, tak jsem jsem udal misto ty filtrace od toho wiltecu tu kopii nexusu a jsem bez vlaknity rasy, sam tomu nerozumimsmileynebylo leto abych nemel na hadicich od cerpadel v jezirku vlaknitou rasu, ted je mam totalne cisty, dam foto zitra kdyby mel nekdo zajemsmileyjinak je mozny ze samo jezirko si samo sedlo a vytvorilo si samo nakou rovnovahu a s tou kopii nexusu je to jen souhra nahodsmileyfakt nevim, jeste muzu natocit naky kratce rozumny video jak mam tu komplet filtraci usporadanou vcetne kompresoru atd, tak kdyby mel nekdo zajem tak pisnete a ja to nak sesmolimsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.81 (?), 18.7.2017 12:59

Zdravim, (uzivatel z ytb) tak som spojil tie priruby s tmelom aquaforte a drzalo to paradne. Problem ale nastal u dna sudov, ktore mi furt praskali, aj ked som ich zvaril. Tak som to vcera cele vyhodil a kupim modre sudy z kvalitnejsieho plastu Chcem sa spytat, dali by sa nakreslit dva obrazky z boku ako funguje filter, ked filtruje a ked sa cisti (co treba zatvorit/otvorit, privod/odvod)?, z fotiek sa z toho troska neviem vysomarit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 21.7.2017 0:55

a vy se snazite udelat to samy co ja?davam na rychlo obrazek jak mam spojeny ty sudy, omlouvam se predem, nejsem moc na kreslenismileyale hlavne co je dulezity je ta jakoby mrizka co je z vrchu na tech sudech, ta ten vnitrni sud podrzi kdyz ho vypoustim aby nevyskcilsmileyta je videt na fotkach i videich, jinak co se tyce provozu, cisteni, jak prochazi voda filtrem tak mrknete na stranky prodejcu filtraci nexusu, tam to maj zkresleny pekne, ode me by jste se v tom beztak nevyznalsmileypri cisteni jen vypinam cerpadla a jen otevru vzduch do mechanicky casti filtru a pak to jen odkalim, vlastne vypustim jensmiley


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.81 (?), 21.7.2017 10:22

No ten nexus co mate vy, ja chcem len mat z dvoch sudov (200 l a 60l), bude to jedna cast z filtracie. Pozrel som aj na ich stranky a cosi som nakreslil. Myslite, ze by to mohlo takto fungovat? Ked zapnem cistenie filtra, otvoril by som supatko na cistenie, odvod zavrel a vzduch by som zapol vo vacsom sude a naopak v malom sude by som ho vypol. Odpad fi 50 by som nasledne otvoril.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 23.7.2017 20:58

takze planujete jen mechanickou cast za pouziti kaldnes micro k1?nevim jestli jsem to pochopil spravne ale pokud ano tak se musi pri cisteni provzdusnit ta cast s tim kaldnesem, vypnout cerpadla, provzdusnit a az se z toho kaldnesu vyplavy bordel tak teprve odkalit, mechanicka cast se jinak neprovzdusnuje, jen pri cisteni, a pokud planujete jen biologickou cast filtrace tak ta se v podstate vubec necisti, do ni by mela jit voda ne uplne, to se asi bez bubnovy filtrace nepovede, zbavena jakztakz necistot a ta uz je provzdusnovana nonstop, to kaldnes mam na mysli ale na biologickou cast je potreba jen jeden sud takze nejspis mate na mysli mechanickou castsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 154.161 (?), 24.7.2017 20:32

Takto ten vacsi sud bude mat staticky kaldnes (mechanicka cast) a ten mensi sud bude mat pohanany kaldnes, Pri cisteni sa odpusti trocha voda z mensieho suda a zapne sa vzduch vo velkom sude. To preplachne ten bordel a nasledne sa vypusti velky sud, mozno aj ten maly. Filter sa naplni a zas sa uvedie do povodneho stavu. Vcera som pozeral par filtrov a narazil som na holandsky filter Spierings combi bed. Urobim to podla neho, prietok a odvod vody je podobny ako pri mojom nacrtku. Mohlo by to tak fungovat? Nacrtok by som poslal, ale nie som momentalne doma. Bubnovy filter sa budem snazit urobit do roka, momentalne budem rad, ak tento filter spojaznim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 24.7.2017 21:21

no nevim je to obracene a nejak si nedokazu predstavit jak to bude fungovat ale drzim palce a budu rad jestli to zprovoznite za naky fotky popripade videosmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 196.26 (?), 18.7.2017 23:50

Určitě by to bylo fajn kdyby jste si stím chtel dat tu praci a nějaké podrobnější videjko o zapojení nebo schématu Vaší filtrace jak Vám to funguje od A do Zsmiley.Ten sud s husímy krky mi nějako utekl i když jsem dost podrobně pročítal Vase příspěvky, líbí se mi na tom ze jedine medium ktere je provzdušnovano je schopno takových vysledkulaugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 21.7.2017 1:02

urcite neco spacham jen se mi ted moc nedari, ve sklepe mi vyhorela elektrika, hoodne starej barak, tak to musim resitsmileybudu se snazit co nejdriv neco jednoduchyho vytvoritsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 16.8.2017 0:27

zdravim a omlouvam se za to video, ted se to nak vsechno s..e a nejak jsem pozapomel, zatim jen strucny info, lampu mam uz pustenou furt, filtraci cistim kazdej patej den a porad jsem bez vlaknity rasy, video my filtrace urcite udelam


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika