Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

no reknu vam ze jsem s toho taky nadsenej, jen teda podotykam ze ta kopie neni jedina filtrace, myslim ze uz jsem to psal tady nekdy v minulosti, za tou kopii nexusu mam starej biotec 10 a pak vedle jezirka mam zakopanej 300l sud s husima krkama ktery jsou provzdusnovany, ten biotec 10 a ten zakopanej sud mam uz nakym ctvrtym rokem plus minus, mel jsem tu filtraci od wiltecu a nestihalo to, tak jsem jsem udal misto ty filtrace od toho wiltecu tu kopii nexusu a jsem bez vlaknity rasy, sam tomu nerozumimsmileynebylo leto abych nemel na hadicich od cerpadel v jezirku vlaknitou rasu, ted je mam totalne cisty, dam foto zitra kdyby mel nekdo zajemsmileyjinak je mozny ze samo jezirko si samo sedlo a vytvorilo si samo nakou rovnovahu a s tou kopii nexusu je to jen souhra nahodsmileyfakt nevim, jeste muzu natocit naky kratce rozumny video jak mam tu komplet filtraci usporadanou vcetne kompresoru atd, tak kdyby mel nekdo zajem tak pisnete a ja to nak sesmolimsmiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika