Příspěvky uživatele - abc

Filtrace nexus, 5.9.2018
Zdravim, podle me to je asi fakt nejlepsi filtrace, jako kdyz funguje muj sud na stejnym principu tak na tom neco musi bejt, ja za cely leto nepouzil pripravek proti rasam, na jare neco malo jo ale pres leto a to byli vedra jak krava tak fakt nic a... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.6.2018
tak to vam uz nereknu ale byl to tetra pond medifin, ja si nebyl vubec jistej co jim je tak jsem hledal nakej univerzal, nastesti zabral, jeste jsem to doplnoval probioatikama a kdyz zacli pomalu zrat tak jsem do nich cpal vitaminy, s tema neprestanu... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.6.2018
nevim jestli to je na nove vlaknona jezirku to asi zlikviduje veskere bakterie pac mi voda poradne zezelenala, sice se ma vypinat lampa ale jak behem tri dnu sla kvalita vody dolu tak to jen vypnutou lampou asi nebude, po preleceni jsem tejden pockal... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 23.5.2018
je to univezal sirokospektralni tetra pond medifin, u nas ve meste jsem nesehnal nic jinyho a jen na jednu davku tak ted cekam na dalsi sirokospektralni od jine firmy tak nevim jestli to muzu zmenit bez nakejch nasledku
Filtrace nexus, 22.5.2018
Zdravim, potreboval bych poradit, kdyz pouziju v jezirku lecivo po jaky dobe muzu nasadit jiny typ leku?je nutna vymena vody pred podanim jineho leciva nebo to puvodni s vody behem par dnu vyprcha?diky
Filtrace nexus, 7.4.2018
Zdravim, nechci zakladat nove vlakno tak to pisnu sem, jeden s kapru, nastesti jen ceska forma, ma jeden bok nafouklej a zacinaj mu odstavat supiny, tipuju to na vodnatelnost, da se s tim neco delat a muzou to odskakat i ostatni ryby?sice neni ten... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 12.3.2018
tak vas tady zas zdravim, chci se jen zeptat jestli uz mate spustenou filtraci, jsem myslel ze bych ji uz tenhle tyden zprovoznil ale koukal jsem ze maj byt pres vykend zas naky mrazejky tak nevim jestli jeste nepockat tyden dva
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 26.12.2017
ja nevim ale pokladam si otazku zda cerpadlo o vykonu 20 kubiku za hodinu neni zbytecne moc na 20kubikovy jezirko,
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 23.12.2017
Nebo pouzit v biologicky casti misto filtracnich hub provzdusnovane kaldnes nebo podobna media, u techto typu media neni limitujici prutok, voda jimi proteka prakticky bez odporu
Filtrace nexus, 14.11.2017
objednavejte z venci, u nas to prijde hoodne draho, ja uz taky bral dost veci ze zahranici a uz to i reklamoval a nemel jsem problem, ja reci neznam ale mam kamaradku ktera mi to vse domlouvala a vse bylo naprosto bez problemu, a co se tyce dopravy,... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 14.11.2017
zkuste koicentrum.sk, tam maj i cerpadlovou verzi a tusim ze za 1 100eur
Filtrace nexus, 13.11.2017
star fish jezirka
Filtrace nexus, 10.11.2017
tak automaticky dopousteni jezirka me vubec nenapadlo, mam studnu cca 6m od jezirka coz by nebyl problem, nechapu ze me to nenapadlojinak pro exn a pana hrkala, moc zajimave, dekuji
Filtrace nexus, 10.11.2017
moc se mi libi jak muzete regulovat prutok, to je fakt paradaa za fotky bych byl v prubehu zimy rad, uz ten predchozi vas prispevek hodne napovedel na jakym principu to funguje, akorat si tak rikam ze na tom mym krcalku by byl ubytek vody co by se... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.11.2017
ja mam na skimeru cerpadlo 5 500l za hodinu a v pohode stiha sbirat bordel s cely hladiny, jezirko mam dlouhe nejakych devet deset metru, zalezi teda o jake plose se bavite vy:)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika