Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já si myslím že zcela přirozene a přírodní je uhlí.  Uhlí je z nějakých důvodů považováno za nebezpečné, toxické a co všechno. Už jsem zde o něm psal v jiném vlákně. Na Karvinku, Mostecku a všude kde se těží jsou některé lokality těžce nasycené uhelnými zbytky a hlušinou. Vodní plochy v těchto lokalitách, ať je to louže nebo nějaká prohlubeň či vyhrabaná nádrž se tváří jako normální životaschopná záležitost.   Jsou tam vidět larvy, žáby a vše co ve vodě bydlí. A pokud tam vysadí ryby tak se jim tam daří.  Pokud je uhlí tak jedovaté a toxické jakto že neneseme žádné následky? myslím ty co pracovali v dolech. Víte jaké koncentrace na nás působily??  A ty zaprášené oči, a sliznice. Ty by měly být tak otrávené a zničené a ono nic.. A těch odřenin a šrámů.   Já osobně s uhlím experimentuji. Používám drť 8-16.  Jakmile řasy začínají růst tak ji nasypu do poslední sekce, ono je to trochu pozdě ale zastaví ji to nebo určitě přibrzdí. Právě jsem vyčistil filtry a upravuji odkalování.  Jsou dva dny mimo provoz a řasa hbitě narůtá. Zvýším dávku na 50kg a hned od novoty. Jinak ta drť má stejný efekt jako písková filtrace. Já vím že úhlí funguje, jen se budu muset zabývat nějakým měřením.

Na uhlí nevidím nic jedovátého. Víte co jsem se ho najedl?? V hloubce 950m je pěkně tvrdé, čisté a dobré. :-))

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika